MERSİN EVDEN EVE ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

Evinizi ya da iş yerinizi mi taşıyacaksınız? Başka bir şehre mi yerleşiyorsunuz? Onca eşyayı tek başınıza nasıl toplayıp yerleştireceksiniz? Bunların hiçbirini dert etmenize gerek yok. Çünkü Mersin evden eve asansörlü nakliyat konusunda uzman profesyonel ekibimizle birlikte 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Personelimiz öncelikle evinizde keşfe çıkarak öngörülen malzemelerin teminini sağlar. Ardından evinizde ya da ofisinizde bulunan her eşya ayrı ayrı kategorilere ayrılı ve paketlenir.

Paketleme esnasında kırılabilecek malzemeler ayrıca kaplanır ve son olarak kolileme işleminiz gerçekleştirilir. Mobilya ve beyaz eşyalarınızda herhangi bir tahribata karşı gerekli tüm önlemler alınarak paketlenir. Beyaz eşyalarınız için özellikle darbe almaz köpükler kullanılır. Mersin evden eve asansörlü nakliyat firmaları için gerekli görülen tüm belgelere sahip olan şirketimiz; aynı zamanda işçi sağlığı ve iş güvenliğine de gerekli özeni göstermektedir.

Size bir telefon kadar yakın olan şirketimizde Mersin evden eve asansörlü nakliyat sistemi uygulanmakta olup, merdiven sahanlığı dar olan ya da yüksek katlı binalarda asansörlü araçlarımız hizmet verir. Böylece çarpma veya düşürülme sonucu oluşabilecek her türlü kırılma, çizilme, darbe gibi olumsuzluklara karşı en baştan önlem alınmış olur. İsteğe göre evinizin ya da ofisiniz eşyaları taşınma esnasında doğabilecek zarara karşın sigortalanır. Bu şekilde hiçbir şeyi riske etmemiş olursunuz ve gönül rahatlığı ile taşınabilirsiniz. Özellikle önemli evrak ve değerli antika eşyalarınız varsa bu alternatifi tercih ederek güven dolu bir nakliyat süreci geçirebilirsiniz.