ASANSÖRLÜ TAŞIMANIN AVANTAJLARI

ASANSÖRLÜ TAŞIMANIN AVANTAJLARI

  • Son derece farklı teknolojik imkanlara sahip olan firmamız, her türlü taşımacılık işleminde bulunmaktadır. Geniş araç filosunun dışında istenilen tarihte de hizmet verebilir olması firmamızı öne çıkarmaktadır. Firmamız ile irtibat kurulması halinde en uygun şekilde hizmet seçimi yapılmaktadır. Evden eve nakliyat dışında ofis taşımacılık işlemleri de sunulmaktadır. Yüksek katlı binalardan yapılacak taşımacılıkta ise Ata asansörlü taşıma hizmeti sunulmaktadır. Eşyaların çok daha kusursuz bir şekilde taşınmasının yanı sıra, hız ve kolaylıkta bu şekilde kazanılmaktadır.Büyük balkon ya da pencereye kurulan Ata asansörlü evden eve taşıma düzeneği, son derece sağlam ve kalitelidir. Ekibimiz tarafından sağlanan bu hizmet ile her türlü eşyanın indirilmesi de çok daha kolay ve zahmetsiz olmaktadır. Eşyaların ekibimiz tarafından paketlenmesinden sonra düzeneğin üzerine konulması yeterlidir. Kemerinin takılmasıyla indirilmeye müsait hale gelmektedir. Eşyaların düzenek üzerindeyken ya da indirilme aşamasındayken düşürülmesi, devrilmesi söz konusu değildir. Bununla birlikte düzenli olarak bakım ve onarıma giren asansörlü sisteminde bozulabilme ihtimali çok düşüktür.

    Yüksek katlı binaların dışında zaman tasarrufu yapılmasının istenmesi halinde de Ata asansörlü nakliye düzeneği tercih edilebilir. Böylelikle birkaç saat içinde taşıma işlemi bitirilmektedir. Ekibimiz tarafından yapılan paketleme ve taşıma işlemlerinin sigortalanması da mümkündür. Birçok firma tarafından sunulmayan işlemlerden ötürü müşteri memnuniyet oranımız da bir hayli yüksektir.  Hızlı, kaliteli sorunsuz ve tam olarak sağlanan taşımacılıktan dolayı firmamız güven vermeye devam etmektedir.

     

ATA EVDEN EVE TAŞIMACILIKTA KALİTE!

ATA EVDEN EVE TAŞIMACILIKTA KALİTE!

Ata evden eve taşımacılık firmamız şehirlerarası taşımacılık ve şehir içi taşımacılık hizmetleri konusunda, alanında uzman kadrosu ile birlikte siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdedir. Evden eve nakliye sektöründe faaliyet gösteren firmamız ev nakliyatınızı huzur ve güven içinde gerçekleştirmek için bütün ev taşımacılığı imkanlarını sizlerin hizmetinize sunuyor. Şehirlerarası taşımacılık ve ayrıca şehirlerarası nakliye, evden eve ve ofisten ofise taşınma ihtiyaçlarınız güvenli ve kaliteli bir firma bulmak istiyorsanız, bize ulaşabilirsiniz.

İlk olarak eşyalarınızın analizi için bilgi vermeniz ya da servisimizden bir personel size gelerek eşyalarınızın hacmini analiz edecektir. Daha sonra eşyaların durumuna göre bir araç seçimi yapılacaktır. Araç filomuz da modern çağın teknolojisine uygun olan araçlardandır. Ata evden eve nakliyat olarak eşyalarınızın hiçbir şekilde zarar görmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Planlı ve sistemli bir şekilde ilerleyerek, hiçbir işlemi aksatmadan süreç tamamlanmış olacaktır.

Eşyalarınız sizin için ne kadar önemli ise Ata evden eve asansörlü  nakliyat olarak bizler için de öyledir. Çünkü sorumluluk almak beraberinde özen göstermeyi de getirir. Eşyalarınız gerekli koruma ile gerek ambalajlama yapma gerekse istifleme şekli ile de en titiz bir biçimde tecrübe sahibi kadromuzla uygulanmaktadır. Siz hiç bir şekilde zahmete girmeden sadece bizleri aramanız yeterli olacaktır. Anında uzman uzman keşif ekibimiz gerekli incelemeleri yaparak, sizlere en kaliteli ve güvenli en ekonomik fiyata sunmaktadır.

ATA TAŞIMACILIK İLE KUSURSUZ HİZMET

ATA TAŞIMACILIK İLE KUSURSUZ HİZMET

Son derece profesyonel bir çalışma anlayışına sahip firmamızla irtibat kurulması halinde her türlü nakliye hizmeti alınabilmektedir. Uygun koşullar yaratması bakımından öne çıkan Ata evden eve taşımacılık firmamızda birçok farklı imkân da sağlamaktadır. Özellikle evden eve nakliyatlarda yaşanan sıkıntı ve zahmetlerin olmaması için firmamızın tercih edilmesi yeterlidir. Eşyaların sorunsuz bir şekilde taşınması dışında paketlenmesi ve düzenlenmesi de ekibimiz tarafından uygun bir şekilde yapılmaktadır. Bundan dolayı hiçbir zahmete ve uğraşıya girilmesine gerek olmamaktadır.

Kurumsal bir yapıya sahip firmamızda çalışan kişilerin yetkinlikleri de üst düzeydedir. Tecrübe sahibi kişilerden oluşan ekiplerimiz her türlü zaman diliminde çalışmaya uygundur. Bununla birlikte geniş araç filosuna sahip olunması da yapılacak taşımaya uygun aracın seçilmesini kolaylaştırmaktadır. Ata asansörlü taşımacılık firmamız ile yapılan işlemlerde uygun tarih alınması da mümkün olmaktadır. Böylelikle kişinin istediği zaman diliminde taşınma işlemi gerçekleştirilmektedir. Taşıma işleminde kullanılan araçlarımız son derece bakımlı olduğu gibi ekibimiz tarafından birçok işlemde yerine getirilmektedir. Eşyaların demonte-monte işlemleri yapıldığı gibi, kaliteli ambalajlara sarılması da yine ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Bununla birlikte kolileme işlemlerinde de eşyaların durumu göz önünde tutulmaktadır. Kitap ve benzeri eşyaların kolilemesinde küçük paketler tercih edilmektedir. Tamamı dolacak şekilde kolileme yapılması da sağlanmaktadır. Eşyaların taşınmasında kırılabilir riske sahip olanlar yumuşak ürünler ile sarılmaktadır.  Ata taşımacılık firmamız eşyaların sağlıklı bir şekilde istenilen adrese ulaşacağını da garanti altına almaktadır.

 

BİZ HER ZAMAN SİZİN YANINIZDAYIZ

BİZ HER ZAMAN SİZİN YANINIZDAYIZ

Zaman oldukça hızlı geçmektedir. Geçen zaman içerisinde yaşanan birçok şey yorucu olsa da mutlaka işlerin kolaylaşmasını sağlayacak kişiler bulunmaktadır. Alanında uzman olan kişilerden alınacak yardımlar her zaman sonuçların olumlu olmasını sağlamaktadır. Farklı nedenlerden dolayı şehir değiştirmek zorunda olan kişiler ya da aynı şehirde adres değişikli yapacaklar Mersin ata nakliyat hizmetlerinden faydalanmaktadırlar.  Geniş müşteri potansiyeline sahip olan nakliyat kendisine web sayfası üzerinden ya da telefon numaralarından ulaşan herkese arzu ettikleri kalitelerde hizmetler sunmaktadırlar.Yeni binaların kat sayılarının fazla olması ve merdiven aralarında problemler yaşanmasını istemeyen yönetici ve bina sakinleri ile yaşanabilecek tartışmalara engel olan asansör sistemi yalnızca Mersin ata evden eve nakliyat tarafından değil tüm nakliyat firmaları tarafından kullanılmaktadır. Kullanılan sistemin kullanımı ve kurulumu kolay olup büyük avantajları bulunmaktadır. Yine aynı şekilde eşyaların muhafazasında kullanılmakta olan birinci sınıf kalitelere sahip ambalajların tek kullanımlık olup, başka taşınmalarda kesinlikle kullanılmaması da eşya sahiplerini memnun etmekte ve nakliyatı da müşterilerine karşı mahcup olacak durumlardan kurtarmaktadır.Parça eşya taşıma ve eşya depolama hizmetlerinde de beklenilen hizmetleri sunan Mersin ata asansörlü  nakliyat şimdilerde zamanla yarışmakta ve kısa sürede çok daha fazla kişiye kaliteli hizmetler sunmaktadır. Parça eşya taşımada da profesyonel olan nakliyat özenle eşyaları verilen adreslerden alarak araçlara yerleştirmekte ve arzu edilen zamanlarda gönderilen kişilere sorunsuzca teslim etmektedirler

ATA TAŞIMACILIK HİZMETLERİ

ATA TAŞIMACILIK HİZMETLERİ

İnsanoğlunun oldum olası ev taşıma gibi bir durumu söz konusudur. Yaşam alanının değiştirilmesi için çeşitli nedenler vardır. Örneğin; başka bir şehirden ev aldıysanız evinizi aldığınız yeni dairenize taşımak isteyebilirsiniz. Ata evden eve  Taşımacılık ile evinizi taşımak bir sorun olmaktan çıkıyor. Eşyalarınız hızlı ve güvenli bir şekilde evinizden yada ofisinizden alınıp yeni adresinize teslim ediliyor. İnternet üzerinden nakliye firması araştırıp sonrasında bizi arayarak uygun fiyatlarla nakliye hizmetlerimizden faydalanabiliyorsunuz.

Evinize gelen taşıyıcı personel eşyalarınızın söküm ve ambalajlama işlerini yaptıktan sonra özenli bir şekilde eşyalarınızı taşıyabilecek kapasitedeki araca istifliyor. Sonrasında Ata Taşımacılık hızlı ve güvenli bir şekilde eşyalarınızı yeni adresinize taşıyıp kurulumunu yaptıktan sonra size teslim ediyor. Eski ev taşıma işlerine göre hem zamandan hem de ödediğiniz yüklü miktardaki ücretlerden tasarruf etmiş oluyorsunuz. Aldığınız bu hizmet karşılığında ödediğiniz ücret cebinizi kesinlikle yakmıyor.

Mutlu müşteriler ve devamlılık anlayışıyla çıktığımız bu yolda Ata asansörlü Taşımacılık olarak her gün daha iyisi her gün daha yenisi diyoruz. Memnuniyetiniz bizim mutluluğumuz. Eşyalarınızın sorunsuz ve hızlı bir şekilde taşınması için alanında profesyonel çalışma arkadaşlarımızla yolumuza tüm hızımızla devam ediyoruz. Sizde kaliteli hizmetten uygun fiyat avantajlarıyla faydalanmak istiyorsanız bizi tercih edin pişman olmayın. Sağlam referansları ve güçlü ekibiyle çalışma azmini hiçbir zaman kaybetmeyen firmamız 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK NASIL YAPILIR?

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK NASIL YAPILIR?

Alanında oldukça tanınan nakliye firmamız ile her türlü taşımacılık hizmeti verilmektedir. Evden eve nakliye işlemleri başta olmak üzere fabrika ürünlerinin taşımacılığı, ofis taşımacılığı, eşya taşımacılığı güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Ata asansörlü taşıma seçeneği de firmamız tarafından sunulmaktadır. Geniş araç sayısı bakımından yeterli olan firmamız çalışanları da alanında uzman olduğu gibi taşımacılıkta tecrübe kişilerden oluşmaktadır.

Evden eve nakliye işlemlerinde eşyanın durumuna göre araç ve ekip seçimi yapılmaktadır. Buna bağlı olarak da taşıma işlemi yapılacak dairenin yüksek katta bulunması durumunda ata asansörlü evden eve taşıma seçeneği de mümkün olmaktadır.  Son derece güvenli olan asansörlü taşımacılıkta kullanılan sisteminde periyodik bakımları zamanında yaptırılmaktadır. Bununla birlikte aynı zamanda çok daha basit olduğu kadarda zaman açısından da önemli bir tasarruf sağlamaktadır. Evden yapılan taşımacılık işlemlerinde büyük balkon kullanımı çok daha kolay olmaktadır. Asansörlü sistemin balkona yanaştırılmasıyla sistem kurulumu kısa sürede gerçekleşmektedir. Ekibimiz tarafından yapılan kontrollerin arkasından eşyalar balkondan sistemin üzerine yerleştirilmektedir. Kemerli sisteme sahip olunmasından dolayı da eşyaların dağılması söz konusu değildir. Ayrıca sisteminde devrilmesine imkân yoktur. Belli bir ağırlığın üstünde yük yüklenmesi durumunda ise asansörlü sistem çalışmamaktadır.

Balkon dışında büyük camlı bölgelerden de Ata asansörlü nakliye işlemleri yapılabilmektedir. Firmamız çalışanları tarafından camın dikkatli bir şekilde çıkarılması da mümkündür. Taşıma işlemi hızlı bir şekilde yapıldıktan sonra cam aynı şekilde takılmaktadır. Bu yöntem ile eşyaların en ufak bir çizik almaları dahi söz konusu değildir.

EVDEN EVE NAKLİYATTA SUNULAN FIRSATLAR

EVDEN EVE NAKLİYATTA SUNULAN FIRSATLAR

Ülkemizin gelişmiş şehirlerden bir tanesi olan Mersin evden eve nakliyat alanında lider bir şirkete sahiptir. Kurumsal olma yolunda hızlı bir ilerleme kaydeden firmamızın kısa süre içinde sağladığı hizmet olanakları oldukça iyi bir seviyededir. Başta evden eve nakliyat olmak üzere farklı şekillerde sunulan hizmetlerde müşteri memnuniyet oranı da oldukça yüksektir. Bununla birlikte AB standartlarında bir işleyişe ve veri sistemine sahip olunması da oldukça önemli bir katkıyı beraberinde getirmektedir.

Firmamız ile anlaşılması durumunda istenilen gün ve saate uygun bir şekilde araç ve ekip temin etmekteyiz. Eşyanın çokluğuna göre seçilen araçlarımız evden eve nakliyatlarda genelde geniş olmaktadır. Bununla birlikte alanında son derece donanımlı ve tecrübeli kişilerden oluşan taşıma ekibimizde sayısal olarak yeterlidir. Apartmanda asansörün olmaması durumunda ise sayının daha da arttırılması mümkün olmaktadır. Mersin evden eve asansörlü nakliyat alanında oldukça konforlu bir hizmet sağlayan firmamız çalışanları sadece taşınma sırasında değil, paketleme işlemlerinde de aktif görev almaktadır.

Eşyaların herhangi bir zarar görmemesi için taşınma dışında paketleme işlemi de çok önemlidir. Çünkü bazı detayların gerçekleştirilmesiyle eşyanın hasar alması söz konusu olmamaktadır. Küçük kolilemelerde ise paketin tamamen dolması gerekmektedir. Böylelikle taşınması sırasında ya da araç içinde devrilmesi halinde zarar görmemektedir. Ancak daha büyük boyutlara sahip eşyaların ise Mersin evden eve nakliyat sırasında hasar almaması için bazı ambalajlama işlemlerinden geçirilmesi de önemlidir

ZAMANINIZ VE PARANIZ BİZİM İÇİN DEĞERLİ

ZAMANINIZ VE PARANIZ BİZİM İÇİN DEĞERLİ

Taşınmak yalnızca bir araç ve birkaç kişi demek değildir. Daha önceleri bu duruma bu şekilde bakılsa da şimdilerde nakliyat bu ufak tanım içerisine hiçbir şekilde sığmamaktadır. Büyük değişimlerden geçmiş olan nakliyat yaşanan daha önceleri yaşanan maddi hasarlara ve streslere son vererek yeni adreslerin keyfini çıkarma fırsatı sunmaktadır. Özenle çalışan Mersin evden eve asansörlü nakliyat işine gerekli özeni göstererek müşterilerinden her daim olumlu tepkiler almaktadır.  Yapmış olduğu işin ciddiyetinin farkında olan ve eşyaların sahipleri için ne derece değerli olduğunu bilen Mersin evden eve asansörlü taşımacılık her taşınmada tek kullanımlık olan birinci sınıf kalitelere sahip ambalajlar kullanmaktadır. Sökülüp, kurulması gereken tüm eşyalarla da kendisi ilgilenerek zaman kazanmaktadır. Yatak, dolap, koltuk, kanepe gibi büyük ebatlara sahip olan eşyaları da havalı kalın naylonlar içerisine özenle sararak en ufak bir darbe dahi almadan rahatlıkla yeni adreslerine ulaşmalarını sağlamaktadır. Kaliteye önem veren nakliyat kendisini tercih eden müşterilerinin pişmanlık duygusu yaşamaması adına beklentilerinin çok daha üzerinde hizmetler sunarak onları memnun etmektedir.                                                                                                                            Ülkenin her bir noktasına makul fiyatlara yapılan taşınmalarda Mersin evden eve  taşımacılık müşterilerinin bütçelerine uygun ödeme seçenekleri sunarak rahat nefes almalarını sağlamaktadır. Yıllarını bu işe vermiş olan nakliyat eli kolu olmuş olan asansör sistemini de her taşınma da kullanarak hizmetlerini kısa sürede sonuçlandırmayı ve daha fazla kişiye hizmet sunmayı kendisine görev edinmektedir.

EVDEN EVE NAKLİYATTA KUSURSUZ HİZMET

EVDEN EVE NAKLİYATTA KUSURSUZ HİZMET

Yeterli sayıda araca sahip firmamız her türlü taşımacılık işlemini itina ile yerine getirmektedir. Son derece donanımlı çalışanlarımız tarafından Ata evden eve taşımacılık başta olmak üzere çeşitli nakliye işlemlerinde faaliyet göstermekteyiz. Erken iletişim kurulmasında istenilen gün ve saatte taşıma işlemleriniz yapılmaktadır. İşlem öncesinde ve sonrasında olan bütün işlemlerde bizzat çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Böylelikle hiçbir zahmete ve uğraşıya girmeden taşınma işlemi gerçekleştirilmektedir.

Eşyanın çokluğuna göre seçilen araçlarımız evden eve nakliyat açısından da son derece yeterlidir. Eşyaların paketlenmesi de ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Özel eşyalarınızın ve valizleriniz hazırlanması bu açıdan yeterli olmaktadır. Onun dışında başta mutfak eşyaları olmak üzere her türlü eşyanız titiz bir şekilde paketlenmektedir. Kırılabilir olan eşyaların ambalajlar ile de sarılması yapıldıktan sonra kolileme işlemleri yapılmaktadır. Eşyaların taşınması kadar paketlenmesi de hasar almasını en aza indirmektedir. Bundan dolayı yapılacak işlemlerin belli bir sırası bulunmaktadır. Ata evde eve asansörlü taşımacılık işlemlerinde bu sıralamaya dikkat edilmesi de son derece gereklidir. Bunun sonrasında eşyaların taşıma işlemi yine tecrübeli ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Beyaz eşyaların ve çıkıntısı olan mobilyaların taşınmasından önce streç ile sarılması da gerekebilir. Herhangi bir çizik almasının önlenmesi içinde merdivenlerden indirilmesinde son derece dikkatli olunmaktadır. Ayrıca taşınma işlemlerinde bir diğer önemli hususta araca yerleşimdir. Araç içinde konulan eşyaların önceliği bulunmaktadır. Ata evden eve nakliye işlemlerinde eşya listesine uygun olarak alınan eşyalar aynı şekilde taşınmaktadır.

BİZ SİZLERİN YANINDAYIZ

BİZ SİZLERİN YANINDAYIZ

Sizler yalnızca özel eşyalarınızı alarak evlerinizin ya da iş yerlerinizin anahtarlarını firmaya teslim ediyorsunuz. Adresinize gelen nakliyat ekibi gerekli incelemelerin ardından hazırlıklarını yaparak eşyaları toparlamaya başlamaktadır.  Daha da güzeli Mersin evden eve taşımacılık eşyalarınızla ilgilenirken sizler günlük rutin hayatınıza devam edebilmektesiniz. Daha önceleri taşınmalar yüzünden aksayan ve uzun süreler toparlanamayan işler maddi ve manevi sıkıntılar yaşatırken, şimdilerde bu söz konusu dahi olmamaktadır. Yenilenen ve gelişen nakliyat sektörü herkesin üzerinden oldukça büyük bir yük almaktadır. Günlerce süren ve büyük sıkıntılar yaşanmasına neden olan taşınmalar tarihe karışmakta ve işinde profesyonel Mersin evden eve nakliye tek bir gün içerisinde arzu edilen taşınmaları gerçekleştirmektedir. Nakliyat tarafından kullanılmakta olan tek kullanımlık kaliteli ekipmanlar maksimum seviyelerde korumalar sunmaktadır. Yine aynı şekilde deneyimli, güler yüzlü ve prensip sahibi ekip müşterilerinin yerlerine kendilerini koyarak gereksiz üzüntüler yaşamamaları adına eşyalara gerekli özeni göstermektedirler.    Yoğun bir yaşamın var olduğu büyük bir şehre hizmet veren Mersin evden eve asansörlü taşımacılık sahip olduğu farklı ebatlardaki araçlarıyla da seyahatlerin sorunsuz geçmesini sağlamaktadır

. Bakımları düzenli olarak yapılmakta olan araçları kullanan kişilerde işinde iyi olan kişilerden tercih edilmekte ve herhangi bir tereddüt de yaşanmamaktadır. Nakliyat tarafından verilen fiyat teklifleri sunulan hizmetlerle doğru orantılı olmakta ve bu sayede herkes almış olduğu hizmetler kadar ödemeler yaparak fazla paralar ödemek zorunda kalmamaktadırlar.