Mersin Evden Eve Asansörlü Nakliyat

 1. Mersin Evden Eve Asansörlü Nakliyat
  Günümüzde neredeyse her evden eve nakliyat firmasında asansörlü sistem ile taşımacılık hizmeti verilmektedir. Mersin evden eve asansörlü nakliyat firmamız günümüzde asansörlü nakliyat hizmeti veren birçok firmaya göre hem daha çok avantajlı hem de daha çok güvenilirdir.
 2. Evden eve taşınmak başlı başına zor ve zaman alıcı bir süreçtir. Nakliyat hizmeti almak yalnızca eşyalarınızın nakliyat aracına yüklenmesi değildir. Bunun öncesinde ön hazırlık yapılmalıdır. Firmamız ücretsiz ekspertiz raporu başta olmak üzere, sağlamış olduğumuz hizmetlerimiz arasında eşya paketleme, asansörlü sistem ile eşyalarınızın hızlı ve güvenilir şekilde aşağı indirilmesinden, yeni adresinizde montaj işlemlerinizin yapılmasına kadar yakından ilgileniriz.
  Mersin ili ve çevresinde kapsamlı olarak evden eve nakliyat konusunda yıllardır hizmet vermekteyiz. Edinmiş olduğumuz tecrübelere ve deneyimlerinize dayanarak en iyi hizmeti almanız için sizlerle olan iletişimizi asla kesmeyiz. Mersin evden eve asansörlü taşımacılık ekibi olarak evden eve nakliyat için yük asansörümüzü devreye sokarak, eşyalarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde geniş araç nakliye araçlarımız arasında uygun olanına yükleriz. Taşımacılık sektöründe hiç şüphesiz en iyi teknolojik kolaylıklardan olan asansörlü taşımacılık yüksek katlı binaların ve dar sokakların tek çıkar yolu olmuştur. Bizi aradığınızda öncelikle sizlerin bulunduğu mülkü ziyaret ederek ekspertiz raporu hazırlarız. Rapor dahilinde evden eve nakliyat yapmadan önce tüm ön hazırlıkları tamamlarız.
  Dilediğiniz adreste ve tarihte kapınızda olan Mersin evden eve kiralık asansör nakliyat hizmetimiz yalnızca asansörlü taşımacılık hizmetimiz ile sınırlı değildir. Aynı zamanda eşyalarınızın demontajı, paketlenmesi ve yeni adresinize montajı aşamalarında yanınızda olarak, sizlerin sağlıklı ve tam anlamıyla nakliyat hizmeti almanızı sağlarız. Bize ulaşmak için hemen resmi web sitemizi ziyaret ederek iletişim numaralarınızı kullanın!

Mersin Ata Taşımacılık

Asansörlü Taşımacılık
Eşya taşımanın önündeki en önemli sorunlardan biri, yüksek katlara eşyaları çıkartma sırasında dar merdivenlerin kullanılmak zorunda olması ya da bina iç kuralları gereği mevcut asansörlerin kullanılmamasıdır. Bu nedenden dolayı bina girişinden yukarıya eşyalar, hamallar aracılığıyla taşınır ve bu hem yorucu hem de zaman alan bir yöntemdir. Bu yöntemin yavaş yavaş geçmişte kalmasına neden olan başka bir taşıma şekli de mevcut. Asansör ile bina dışından eşyaların yüksek katlara ulaştırılması, nakliye işlerini kolaylaştırmaya başladı. Mersin evden eve kiralık asansörlü ihtiyacınız dahilinde, nakliye işleriniz için son teknoloji sistemleri kullanır.
Asansörlü taşıma işlemi, birçok avantajı da beraberinde getirir. Öncelikle eşyaların taşınması için gerekli olan süre kısalır. Asansörlü nakliye sistemlerinde eşyaların zarar göreceği düşünülse de aslında tam tersidir. Merdivenlerden çıkarılması sırasında eşyalar duvarlara çarpabilir. Bu hem eşyaların hem de duvarların zedelenmesini engelleyen bir çalışma biçimidir. Mersin evden eve asansörlü nakliyat, firmamızın hizmetlerinden biridir. Taşınma işleminiz öncesi, evinize gelecek uzmanımız yükseklikleri ve eşyaların durumunu değerlendirir. Eşyalar uygun pencerelerden veya balkonlardan indirilir, yine en uygun kısımdan iç mekana taşınır.
Mersin evden eve asansörlü taşımacılık, sadece eşyaların yüksek bir alana çıkarılmasını hedeflenmez. Aynı zamanda eşyaların indirilmesi sırasında da asansörlü sistem kullanılır. Asansörlü taşımacılık sadece evler için değil, işyerleri için de en ideal taşıma sistemleri arasındadır. Bu tip taşımacılık kullanılacaksa, firmanın tecrübeli olmasına dikkat etmek gerekir. Asansörün kurulması sırasında son derece özenle davranılmalıdır. Nakliye öncesi eşyalar özenle paketlenir ve nakliye sırasında zarar görmeyecekleri şekilde yerleştirilirler. Bu şekilde yapılan taşınma sırasında, olası riskler hesaplanır ve en aza indirilir. Asansörlü taşıma sistemleri, modern biçimi ile nakliye hizmetlerine yön veren uygulamalardan biridir.

Mersin Ata evden eve nakliyat

 

 • Mersin Ata Evden Eve taşımacılık
  Gerek inşaat işlerinde, gerek ağır işlerde kullanmak için vinç gereklidir. Vinçler gerektiği zamanlarda kullanılmasından dolayı kişisel olarak vinç satın alma olmaz. Vinçler saatlik, günlük, haftalık ve aylık olarak belirlenen ve istenilen süre kadar kiralamaya tabi tutulur.  Mersin evden eve kiralık vinç olarak sizlere vinç kiralama konusunda yardımcı olmak için yanınızdayız. Mevcut araçlarımızla müşterilerimize güler yüzlü hizmet sunmaktayız. En önemli nokta ise yaptığımız işi sigortalıyoruz. Vinç kullanımı yüksek yerler için ve ağır yükler için tercih edildiğinden dolayı işin sigortalı olarak yapılmasıyla oluşabilecek riski ortadan kaldırıyoruz. Kiralayacağınız araçlarımızın bakımlarını zamanında ve eksiksiz olarak yaptırıyoruz. Hizmet verdiğimiz vinçlerimiz 300 tona kadar her ağırlığı kaldırabilecek durumdadırlar. Bu sayede kiralamak istediğinizde ihtiyacınızı karşılayabileceğini bilerek hiç düşünmeden kiralarsınız.
  Vinçler ağaç kesim ve budama işlerinde, dış cephe temizliğinde, klima takma ve sökme işlerinde, badana boya işlerinde ve tabela montajı için kullanılır. Bu konularda uzman ve işinde başarılı personeller tarafından ölçümler, hesaplar yapılarak hangi vinç kullanılması gerektiğine karar verilir. Vinç çeşidi olan sepetli vinç kullanılan yerler direkleri dikmek ve sökmek için, trafo ile ilgili işler için, cam silme işleri için tercih edilir. Genelde en çok inşaatlarda iskele kurmak için ve afiş asmak için kullanılmaktadır. Bütün işleriniz için Mersin asansörlü kiralık vinç olarak bir telefon kadar uzağınızdayız.

Önemli olan hangi işte hangi vinç kullanılacağını belirlemektedir. Kiralama işleminden önce profesyonel çalışanlarla birlikte kullanılacak yere gidilip hangi vincin çalışması gerektiği belirlendiği takdirde doğru vinç kullanımı ile herhangi bir iş kazasının önüne geçilir. Artık vinç kiralamak çok kolay hale gelmiştir ve önceki yıllara göre daha hesaplıdır. Çeşitli vinç modellerinin bulunduğu Mersin kiralık vinç olarak fiyat listemize baktığınızda ve profesyonel ekibimizi gördüğünüzde vinç kiralamada size yardım edecek en iyiler arasında olduğumuzu göreceksiniz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için birinci sırada yer almaktadır.

ASANSÖRLÜ TAŞIMANIN AVANTAJLARI

ASANSÖRLÜ TAŞIMANIN AVANTAJLARI

 • Son derece farklı teknolojik imkanlara sahip olan firmamız, her türlü taşımacılık işleminde bulunmaktadır. Geniş araç filosunun dışında istenilen tarihte de hizmet verebilir olması firmamızı öne çıkarmaktadır. Firmamız ile irtibat kurulması halinde en uygun şekilde hizmet seçimi yapılmaktadır. Evden eve nakliyat dışında ofis taşımacılık işlemleri de sunulmaktadır. Yüksek katlı binalardan yapılacak taşımacılıkta ise Ata asansörlü taşıma hizmeti sunulmaktadır. Eşyaların çok daha kusursuz bir şekilde taşınmasının yanı sıra, hız ve kolaylıkta bu şekilde kazanılmaktadır.Büyük balkon ya da pencereye kurulan Ata asansörlü evden eve taşıma düzeneği, son derece sağlam ve kalitelidir. Ekibimiz tarafından sağlanan bu hizmet ile her türlü eşyanın indirilmesi de çok daha kolay ve zahmetsiz olmaktadır. Eşyaların ekibimiz tarafından paketlenmesinden sonra düzeneğin üzerine konulması yeterlidir. Kemerinin takılmasıyla indirilmeye müsait hale gelmektedir. Eşyaların düzenek üzerindeyken ya da indirilme aşamasındayken düşürülmesi, devrilmesi söz konusu değildir. Bununla birlikte düzenli olarak bakım ve onarıma giren asansörlü sisteminde bozulabilme ihtimali çok düşüktür.

  Yüksek katlı binaların dışında zaman tasarrufu yapılmasının istenmesi halinde de Ata asansörlü nakliye düzeneği tercih edilebilir. Böylelikle birkaç saat içinde taşıma işlemi bitirilmektedir. Ekibimiz tarafından yapılan paketleme ve taşıma işlemlerinin sigortalanması da mümkündür. Birçok firma tarafından sunulmayan işlemlerden ötürü müşteri memnuniyet oranımız da bir hayli yüksektir.  Hızlı, kaliteli sorunsuz ve tam olarak sağlanan taşımacılıktan dolayı firmamız güven vermeye devam etmektedir.

   

ATA EVDEN EVE TAŞIMACILIKTA KALİTE!

ATA EVDEN EVE TAŞIMACILIKTA KALİTE!

Ata evden eve taşımacılık firmamız şehirlerarası taşımacılık ve şehir içi taşımacılık hizmetleri konusunda, alanında uzman kadrosu ile birlikte siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdedir. Evden eve nakliye sektöründe faaliyet gösteren firmamız ev nakliyatınızı huzur ve güven içinde gerçekleştirmek için bütün ev taşımacılığı imkanlarını sizlerin hizmetinize sunuyor. Şehirlerarası taşımacılık ve ayrıca şehirlerarası nakliye, evden eve ve ofisten ofise taşınma ihtiyaçlarınız güvenli ve kaliteli bir firma bulmak istiyorsanız, bize ulaşabilirsiniz.

İlk olarak eşyalarınızın analizi için bilgi vermeniz ya da servisimizden bir personel size gelerek eşyalarınızın hacmini analiz edecektir. Daha sonra eşyaların durumuna göre bir araç seçimi yapılacaktır. Araç filomuz da modern çağın teknolojisine uygun olan araçlardandır. Ata evden eve nakliyat olarak eşyalarınızın hiçbir şekilde zarar görmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Planlı ve sistemli bir şekilde ilerleyerek, hiçbir işlemi aksatmadan süreç tamamlanmış olacaktır.

Eşyalarınız sizin için ne kadar önemli ise Ata evden eve asansörlü  nakliyat olarak bizler için de öyledir. Çünkü sorumluluk almak beraberinde özen göstermeyi de getirir. Eşyalarınız gerekli koruma ile gerek ambalajlama yapma gerekse istifleme şekli ile de en titiz bir biçimde tecrübe sahibi kadromuzla uygulanmaktadır. Siz hiç bir şekilde zahmete girmeden sadece bizleri aramanız yeterli olacaktır. Anında uzman uzman keşif ekibimiz gerekli incelemeleri yaparak, sizlere en kaliteli ve güvenli en ekonomik fiyata sunmaktadır.

ATA TAŞIMACILIK İLE KUSURSUZ HİZMET

ATA TAŞIMACILIK İLE KUSURSUZ HİZMET

Son derece profesyonel bir çalışma anlayışına sahip firmamızla irtibat kurulması halinde her türlü nakliye hizmeti alınabilmektedir. Uygun koşullar yaratması bakımından öne çıkan Ata evden eve taşımacılık firmamızda birçok farklı imkân da sağlamaktadır. Özellikle evden eve nakliyatlarda yaşanan sıkıntı ve zahmetlerin olmaması için firmamızın tercih edilmesi yeterlidir. Eşyaların sorunsuz bir şekilde taşınması dışında paketlenmesi ve düzenlenmesi de ekibimiz tarafından uygun bir şekilde yapılmaktadır. Bundan dolayı hiçbir zahmete ve uğraşıya girilmesine gerek olmamaktadır.

Kurumsal bir yapıya sahip firmamızda çalışan kişilerin yetkinlikleri de üst düzeydedir. Tecrübe sahibi kişilerden oluşan ekiplerimiz her türlü zaman diliminde çalışmaya uygundur. Bununla birlikte geniş araç filosuna sahip olunması da yapılacak taşımaya uygun aracın seçilmesini kolaylaştırmaktadır. Ata asansörlü taşımacılık firmamız ile yapılan işlemlerde uygun tarih alınması da mümkün olmaktadır. Böylelikle kişinin istediği zaman diliminde taşınma işlemi gerçekleştirilmektedir. Taşıma işleminde kullanılan araçlarımız son derece bakımlı olduğu gibi ekibimiz tarafından birçok işlemde yerine getirilmektedir. Eşyaların demonte-monte işlemleri yapıldığı gibi, kaliteli ambalajlara sarılması da yine ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Bununla birlikte kolileme işlemlerinde de eşyaların durumu göz önünde tutulmaktadır. Kitap ve benzeri eşyaların kolilemesinde küçük paketler tercih edilmektedir. Tamamı dolacak şekilde kolileme yapılması da sağlanmaktadır. Eşyaların taşınmasında kırılabilir riske sahip olanlar yumuşak ürünler ile sarılmaktadır.  Ata taşımacılık firmamız eşyaların sağlıklı bir şekilde istenilen adrese ulaşacağını da garanti altına almaktadır.

 

BİZ HER ZAMAN SİZİN YANINIZDAYIZ

BİZ HER ZAMAN SİZİN YANINIZDAYIZ

Zaman oldukça hızlı geçmektedir. Geçen zaman içerisinde yaşanan birçok şey yorucu olsa da mutlaka işlerin kolaylaşmasını sağlayacak kişiler bulunmaktadır. Alanında uzman olan kişilerden alınacak yardımlar her zaman sonuçların olumlu olmasını sağlamaktadır. Farklı nedenlerden dolayı şehir değiştirmek zorunda olan kişiler ya da aynı şehirde adres değişikli yapacaklar Mersin ata nakliyat hizmetlerinden faydalanmaktadırlar.  Geniş müşteri potansiyeline sahip olan nakliyat kendisine web sayfası üzerinden ya da telefon numaralarından ulaşan herkese arzu ettikleri kalitelerde hizmetler sunmaktadırlar.Yeni binaların kat sayılarının fazla olması ve merdiven aralarında problemler yaşanmasını istemeyen yönetici ve bina sakinleri ile yaşanabilecek tartışmalara engel olan asansör sistemi yalnızca Mersin ata evden eve nakliyat tarafından değil tüm nakliyat firmaları tarafından kullanılmaktadır. Kullanılan sistemin kullanımı ve kurulumu kolay olup büyük avantajları bulunmaktadır. Yine aynı şekilde eşyaların muhafazasında kullanılmakta olan birinci sınıf kalitelere sahip ambalajların tek kullanımlık olup, başka taşınmalarda kesinlikle kullanılmaması da eşya sahiplerini memnun etmekte ve nakliyatı da müşterilerine karşı mahcup olacak durumlardan kurtarmaktadır.Parça eşya taşıma ve eşya depolama hizmetlerinde de beklenilen hizmetleri sunan Mersin ata asansörlü  nakliyat şimdilerde zamanla yarışmakta ve kısa sürede çok daha fazla kişiye kaliteli hizmetler sunmaktadır. Parça eşya taşımada da profesyonel olan nakliyat özenle eşyaları verilen adreslerden alarak araçlara yerleştirmekte ve arzu edilen zamanlarda gönderilen kişilere sorunsuzca teslim etmektedirler

ATA TAŞIMACILIK HİZMETLERİ

ATA TAŞIMACILIK HİZMETLERİ

İnsanoğlunun oldum olası ev taşıma gibi bir durumu söz konusudur. Yaşam alanının değiştirilmesi için çeşitli nedenler vardır. Örneğin; başka bir şehirden ev aldıysanız evinizi aldığınız yeni dairenize taşımak isteyebilirsiniz. Ata evden eve  Taşımacılık ile evinizi taşımak bir sorun olmaktan çıkıyor. Eşyalarınız hızlı ve güvenli bir şekilde evinizden yada ofisinizden alınıp yeni adresinize teslim ediliyor. İnternet üzerinden nakliye firması araştırıp sonrasında bizi arayarak uygun fiyatlarla nakliye hizmetlerimizden faydalanabiliyorsunuz.

Evinize gelen taşıyıcı personel eşyalarınızın söküm ve ambalajlama işlerini yaptıktan sonra özenli bir şekilde eşyalarınızı taşıyabilecek kapasitedeki araca istifliyor. Sonrasında Ata Taşımacılık hızlı ve güvenli bir şekilde eşyalarınızı yeni adresinize taşıyıp kurulumunu yaptıktan sonra size teslim ediyor. Eski ev taşıma işlerine göre hem zamandan hem de ödediğiniz yüklü miktardaki ücretlerden tasarruf etmiş oluyorsunuz. Aldığınız bu hizmet karşılığında ödediğiniz ücret cebinizi kesinlikle yakmıyor.

Mutlu müşteriler ve devamlılık anlayışıyla çıktığımız bu yolda Ata asansörlü Taşımacılık olarak her gün daha iyisi her gün daha yenisi diyoruz. Memnuniyetiniz bizim mutluluğumuz. Eşyalarınızın sorunsuz ve hızlı bir şekilde taşınması için alanında profesyonel çalışma arkadaşlarımızla yolumuza tüm hızımızla devam ediyoruz. Sizde kaliteli hizmetten uygun fiyat avantajlarıyla faydalanmak istiyorsanız bizi tercih edin pişman olmayın. Sağlam referansları ve güçlü ekibiyle çalışma azmini hiçbir zaman kaybetmeyen firmamız 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK NASIL YAPILIR?

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK NASIL YAPILIR?

Alanında oldukça tanınan nakliye firmamız ile her türlü taşımacılık hizmeti verilmektedir. Evden eve nakliye işlemleri başta olmak üzere fabrika ürünlerinin taşımacılığı, ofis taşımacılığı, eşya taşımacılığı güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Ata asansörlü taşımaseçeneği de firmamız tarafından sunulmaktadır. Geniş araç sayısı bakımından yeterli olan firmamız çalışanları da alanında uzman olduğu gibi taşımacılıkta tecrübe kişilerden oluşmaktadır.

Evden eve nakliye işlemlerinde eşyanın durumuna göre araç ve ekip seçimi yapılmaktadır. Buna bağlı olarak da taşıma işlemi yapılacak dairenin yüksek katta bulunması durumunda ata asansörlü evden eve taşıma seçeneği de mümkün olmaktadır.  Son derece güvenli olan asansörlü taşımacılıkta kullanılan sisteminde periyodik bakımları zamanında yaptırılmaktadır. Bununla birlikte aynı zamanda çok daha basit olduğu kadarda zaman açısından da önemli bir tasarruf sağlamaktadır. Evden yapılan taşımacılık işlemlerinde büyük balkon kullanımı çok daha kolay olmaktadır. Asansörlü sistemin balkona yanaştırılmasıyla sistem kurulumu kısa sürede gerçekleşmektedir. Ekibimiz tarafından yapılan kontrollerin arkasından eşyalar balkondan sistemin üzerine yerleştirilmektedir. Kemerli sisteme sahip olunmasından dolayı da eşyaların dağılması söz konusu değildir. Ayrıca sisteminde devrilmesine imkân yoktur. Belli bir ağırlığın üstünde yük yüklenmesi durumunda ise asansörlü sistem çalışmamaktadır.

Balkon dışında büyük camlı bölgelerden de Ata asansörlü nakliye işlemleri yapılabilmektedir. Firmamız çalışanları tarafından camın dikkatli bir şekilde çıkarılması da mümkündür. Taşıma işlemi hızlı bir şekilde yapıldıktan sonra cam aynı şekilde takılmaktadır. Bu yöntem ile eşyaların en ufak bir çizik almaları dahi söz konusu değildir.

EVDEN EVE NAKLİYATTA SUNULAN FIRSATLAR

EVDEN EVE NAKLİYATTA SUNULAN FIRSATLAR

Ülkemizin gelişmiş şehirlerden bir tanesi olan Mersin evden eve nakliyat alanında lider bir şirkete sahiptir. Kurumsal olma yolunda hızlı bir ilerleme kaydeden firmamızın kısa süre içinde sağladığı hizmet olanakları oldukça iyi bir seviyededir. Başta evden eve nakliyat olmak üzere farklı şekillerde sunulan hizmetlerde müşteri memnuniyet oranı da oldukça yüksektir. Bununla birlikte AB standartlarında bir işleyişe ve veri sistemine sahip olunması da oldukça önemli bir katkıyı beraberinde getirmektedir.

Firmamız ile anlaşılması durumunda istenilen gün ve saate uygun bir şekilde araç ve ekip temin etmekteyiz. Eşyanın çokluğuna göre seçilen araçlarımız evden eve nakliyatlarda genelde geniş olmaktadır. Bununla birlikte alanında son derece donanımlı ve tecrübeli kişilerden oluşan taşıma ekibimizde sayısal olarak yeterlidir. Apartmanda asansörün olmaması durumunda ise sayının daha da arttırılması mümkün olmaktadır. Mersin evden eve asansörlü nakliyat alanında oldukça konforlu bir hizmet sağlayan firmamız çalışanları sadece taşınma sırasında değil, paketleme işlemlerinde de aktif görev almaktadır.

Eşyaların herhangi bir zarar görmemesi için taşınma dışında paketleme işlemi de çok önemlidir. Çünkü bazı detayların gerçekleştirilmesiyle eşyanın hasar alması söz konusu olmamaktadır. Küçük kolilemelerde ise paketin tamamen dolması gerekmektedir. Böylelikle taşınması sırasında ya da araç içinde devrilmesi halinde zarar görmemektedir. Ancak daha büyük boyutlara sahip eşyaların ise Mersin evden eve nakliyat sırasında hasar almaması için bazı ambalajlama işlemlerinden geçirilmesi de önemlidir