Evden eve nakliyat

                                    Evden eve nakliyat

Ata Nakliyat

Mersin Tarsus Erdemli Silifke Gülnar Mezitli ilçelerimizde ve şehirlerarası evden eve asansörlü sigortalı taşımacılık olarak mersin Ata Nakliyat firmasına aramadan evinizi taş atmayınız bizi göre hemen arayıp fiyat alabilirsiniz irtibat numaralarımız 0535 0 78 79 79 sabit numaramız 0324 320 29 05 taşımacılık denince ilk akla gelen şey profesyonellik dir.

Bu profesyonellik uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile birleşince ortaya kaliteli bir taşımacılık çıkmaktadır 6 yıldır bu taşıma sektöründe bulunmaktayız 6 yıldır yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı olarak müşterilerimiz her zaman referans olmuşlardır ve olumlu tepkiler almaktayız Bizler daha kaliteli daha iyi hizmetler verebilmek amacı ile müşteri odaklı çalışmaktayız Bunun yanı sıra ekibimize her zaman daha kaliteli taşıma unsurları ile eğitimler vermekteyiz.

araçlarımız vinçlerimiz müşteri ekspertiz derimizde daha kaliteli olarak çalışmaktayız 6 yıldır bizlere Güven güven müşterilerimizi asla yarı yolda bırakmadık telefonlarımız her daim açık bulunmuştur hiçbir zaman müşterilerimizi rencide etmemiş bulunmaktayız olumlu yansımalarını her zaman görmüş sözdür yaptığımız çalışmalar neticesinde kendimizi daha iyi geliştirmek için çaba göstermekte ve müşterilerimizden telkinleri doğrultusunda bir adım öteye gidebilmenin gururunu yaşıyoruz bizlere verilen telkinler her zaman çok büyük önem arz etmektedir Bu doğrultuda her çalışmamızın her ayrıntısına önemle ince ince dikkat ediyoruz.

Evden Eve Nakliyat  

Ata Nakliyat

Watsapp Mesaj link : 0535 078 79 79 

Mersin evden eve asansörlü taşımacılık şehiriçi şehirlerarası evden eve nakliyat işlerinizde izleri aramadan karar vermeyiniz irtibat numaramız 0535 0 78 79 79 adresimiz Yenimahalle 33000 178 Sokak sedefler Sitesi A Blok 12 numara Mezitli Mersin evden eve nakliye adresiniz www.atanakliye.com BİZİ ARAMADAN KARAR VERMEYİN. HER ZAMAN AİLENİZİN NAKLİYECİSİ OLARAK BİZLERE GÜVENİP HER DAİM YANIMIZDA OLAN MÜŞTERİLERİMZE ŞÜKRANLARIMIZI ARZ EDİYORUM. TARSUS ERDEMLİ MEZİTLİ TOROSLAR GÜLNAR SİLİFKE MUT İLÇELERİNDE HİZMETLERİMİZ DEVAM ETMEKTEDİR.

YAPILAN BU HİZMETLER İLE SİZ SEVGİLİ MÜŞTERİLERİMİZ İN DAİMA YANINDA OLMAYA VE TAŞIMA VİNÇ VE SON TEKNOLOJİK CİHAZLARIMIZLA KAMYONLAMIZLA VEDE TECRÜBELİ PERSONEL İLE DAİMA DAHA İYİSİN YAPMAYA KARARLIYIZ. BİZLER MÜŞTERİ VE İNSAN ODAKLI KURUMSAL ŞİRKETİMİZLE EN İYİ OLMA NIN ÖTESİNDE GAYRET LERİMİZ DEVAM ADECEKTİR.

MERSİN ATA EVDEN EVE ASANSÖRLÜ SİGORTALI ŞEHİRİÇİ ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE TAŞIMACILIK.

 

0 yorumlar

Yorum Yaz

Yıldızlı Alanlar boş bırakılamaz