YANPAR ATA EVDEN EVE NAKLİYAT

YANPAR ATA EVDEN EVE NAKLİYAT
Güvenli nakliye hizmetleri için profesyonel bir ekip, doğru kullanılan ambalajlama araçları ve taşıma anlamında kolaylık sağlayan gereçleri ile Yanpar ata evden eve nakliyat hizmetleri veren firmamız taşınma işinizi kahve içme rahatlığına indirgiyor. Ev, ofis, işletme, villa taşımacılıklarında sağlanan kalite büyük emeklerle satın almış olduğunuz eşyalarınız hiçbir zarar görmeden yeni adreslerine ulaşabiliyor.
Nakliye hizmetleri arasında ön araştırma, ambalajlama, firma güvencesi ve asansörlü taşımacılık hizmetleri verilmektedir. Dar koridorlar ya da biçimsiz merdiven boşlukları eşyalarınızın nakliye araçlarına yüklenmesinde çok önemli sorunlar oluşturmakta idi. Ancak Yanpar ata evden eve asansörlü taşımacılık hizmetleri sayesinde balkon kısımlarından alınan eşyalar çok pratik bir şekilde araçlara yüklenebiliyor. Ev taşımacılıklarında eşyalarınız araçlara oda oda yüklenmekte ve bu şekilde doğru yerleştirmeler ile boşaltma alanında da kolaylık, hız ve sorunsuzluk sağlanmaktadır. Eşyalarınızın güvenli bir şekilde yeni adreslerine gitmeleri ile taşınma yorgunlukları oluşmayacak ve keyifli bir şekilde yeni adresinizde eşyalarınızı yerleştirebileceksiniz.
Mobilyalar demonte olarak ambalajlanırken, kırılabilecek eşyalar için ekstra özel ambalajlama malzemeleri kullanılmaktadır. Bu sayede taşıma esnasında oluşabilecek çiziklerin dahi önüne geçilmiş olur. Özellikle firmanın taşıdığı tüm eşyalar sigorta sunması ile de Yanpar ata evden eve taşımacılık hizmetleri tüm çalışmalarını firma güvencesi altında sunmuş olacaktır. Ofis taşımacılıklarında ekstra özen gösterilmekte ve kırışabilecek eşyalarınız için araçlarda bulunan askılı kısımlar sayesinde eşyalarınız hiç zarar görmeden yeni adresine teslim edilmiş olabilecektir.

0 yorumlar

Yorum Yaz

Yıldızlı Alanlar boş bırakılamaz