KALİTELİ VE GÜVENLİ HİZMETLERİ İLE YANPAR ATA EVDEN EVE NAKLİYAT

KALİTELİ VE GÜVENLİ HİZMETLERİ İLE YANPAR ATA EVDEN EVE NAKLİYAT

Günümüzde taşımacılık sektöründe yaşanan gelişmeler sayesinde çok daha güvenli, hızlı ve ekonomik hizmetler sunulmaktadır. Bu alanda Yanpar ata evden eve nakliyat kaliteli hizmetleri, profesyonel taşıma ekibi ile mükemmel taşıma planları hazırlamaktadır. Sorunsuz hizmet anlayışının temelinde ekspertiz hizmetleri yer alıyor. Firmamız hizmet taleplerini aldığı andan itibaren taşınacak mekânlarda keşifler yapmakta ve bu sayede taşıma günü için gerekli araç, personel ve ambalaj malzemesi tek tek hesaplanmaktadır. IMG-20160401-WA0000

Taşıma anında ise sorunsuzluk sağlayacak ambalajlama hizmetleri sunuluyor. Hava kabarcıkları bulunan plastik ambalajlar sayesinde mobilyalar demonte olarak paketlenir. Mobilya ustaları ile bu işlemleri yapan Yanpar ata evden eve taşımacılık firmamız, eşyalarınızı yeni adresinde monte ederek teslim etmektedir. Özellikle ofis taşımacılıklarında elektronik eşyaların paketlenmesinde ekstra köpükler kullanılabiliyor. Ya da kırılacak cam eşyalar için ekstra malzemeler temin edilerek eşyalarınızda çiziklerin oluşmasına dahi izin verilmiyor. Bu sayede taşınma işi sizin için büyük bir yük ve sorun olmaktan çıkacak, çok kısa süre içerisinde eşyalarınızın nakliye işlemi tamamlanmaktadır.

Ayrıca 9 kat yükseğe uzanabilen Yanpar ata evden eve asansörlü taşımacılık hizmetleri ile de dar koridorlar eşyalarınızın çıkarılmasında sorun olmaktan çıkarılacaktır. Bu sayede kalite farklı koşullardaki eşyaların taşınmasında da aynı şekilde sunulacaktır. Ev, ofis ya da işyerinizin yeni adreslerine nakliyesi esnasında oluşabilecek her türlü sorun karşısında da sağlanan firma güvencesi ile eşyalarınız garantili olarak taşınacaktır.

0 yorumlar

Yorum Yaz

Yıldızlı Alanlar boş bırakılamaz