Anamur Evden Eve Nakliyat

Anamur Evden Eve Nakliyat

Firmamız uzun yıllardır nakliyat ve taşımacılık faaliyetlerine şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat sektöründe devam etmektedir. Mersin merkezli olarak başlayan işlerimiz zaman içinde tüm Türkiye’ye yayılmıştır. Tüm Türkiye’deki şubelerimiz aracılığıyla şehir içi ve şehirler arası nakliyatta kaliteli ve üstün hizmetimizi tüm müşterilerimize sunuyoruz. En son faaliyete geçen bölgemiz . Firmamızı tercih ettiğiniz andan itibaren tüm eşyalarınız bizim kaliteli hizmetimizle birlikte şehir içi ve şehirler arası evden eve taşıma sırasında sigortalıdırlar.

Ata Evden Eve Nakliyat firması olarak misyonumuz tüm müşterilerimize bekledikleri kaliteli hizmeti verip, ofis, banka ve ev eşyalarını evlerinden veya işyerlerin den alıp yeni ev ve iş yerlerine sorunsuz bir şekilde kendi eşyalarımızı taşıyor gibi taşımaktır. Bunun için tüm çalışanlarımız gerekli tüm kursları ve eğitimleri almışlardır.

Ata Evden Eve Nakliyat firmamızdaki tüm araçlarımız en son teknolojik gelişmeler ile uydudan anlık olarak takip edilmektedir ve tüm araçlarımız gerekli yasal evraklar ile donatılmıştır. Sürücülerimiz şehirlerarası taşıma sırasında henüz en ufak bir kazaya karışmamışlardır. Sigortalı olan elektronik eşyalarınıza ve hassas taşınması gereken eşya ve malzemelerinize gereken ambalajlama teknikleri uygulanarak en dikkatli bir şekilde taşınıp yeni adresinize ulaştırılması sağlanır. Mobilyalarınız uzman mobilya ustalarımız ile gerekli şekilde de monte edilir daha sonra yine aynı şekilde istediğiniz yerde uzman mobilya ustalarımız tarafından montaj işlemi gerçekleştirilir. Tüm bu işlemler olurken sizde zamanın tadını çıkarabilirsiniz.

Ata Evden Eve Nakliyat firması olarak tüm Türkiye’de faaliyet göstermekteyiz. Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Mersin illerinde ve tüm ilçelerinden faaliyet vermekteyiz.

Sizler de kaliteli hizmet almak istiyorsanız Ata Evden Eve Nakliyat firmamızı tercih ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir