Asansörlü Nakliyat

Çok daha kolay ve hızlı bir şekilde taşımacılık işlemlerinin yapılması için asansörlü sistem kullanımı tercih edilmektedir. Mersin evden eve hizmetlerinde gelişen şehirlerden bir tanesidir. Çok kısa bir süre içinde asansörlü nakliyat modülleri geniş balkon bölümüne göre ayarlanmaktadır. Aynı zamanda eşyaların taşınması sırasında zarar görme ihtimalini de oldukça düşük seviyelere indiren asansörlü nakliyatta belli kurallar bulunmaktadır. Belli bir kilonun üstünde eşyanın taşınması söz konusu değildir. Ayrıca eşyanın konulma şekli de oldukça önemlidir. Ancak herhangi bir şekilde bakımları tam olarak yapılan asansörlü sistemin taşıma sırasında devrilmesi söz konusu değildir. Bu nedenle eşyaların bağlanmasına dahi gerek olmamaktadır.

Yüksek katlı bina ya da plazalar için kullanıma uygun olan asansörlü nakliyatın sağladığı avantajlar arasında zaman tasarrufu da büyük önem taşımaktadır. Eşyaların merdiven kullanılarak indirilmesinde bina koridorlarına sürtünmesi ya da çarpması ihtimal dahilindedir. Ayrıca her ne kadar tecrübeli kişiler tarafından dikkatli taşınsa da asansöre sahip olmayan yüksek katlı binalarda risk daha çoktur. ile hiçbir rahatsızlık vermeden taşınma işlemi gerçekleştirilmektedir.

Tek bir kişinin çalıştırmasıyla hareket eden konsol yardımıyla çalışan Mersin evden eve asansörlü taşımacılık hizmetlerinde paketlenen eşyaların kısa bir süre içinde indirildikten sonra araç içine yerleştirilmektedir. Çalışan kişilerin az yorulmasından dolayı çok daha titiz bir çalışma yapmaları da mümkün olmaktadır.