Asansörlü Taşımacılık Nasıl Yapılır?

Asansörlü Taşımacılık Nasıl Yapılır?

Alanında oldukça tanınan nakliye firmamız ile her türlü taşımacılık hizmeti verilmektedir. Evden eve nakliye işlemleri başta olmak üzere fabrika ürünlerinin taşımacılığı, ofis taşımacılığı, eşya taşımacılığı güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Ata seçeneği de firmamız tarafından sunulmaktadır. Geniş araç sayısı bakımından yeterli olan firmamız çalışanları da alanında uzman olduğu gibi taşımacılıkta tecrübe kişilerden oluşmaktadır.

Evden eve nakliye işlemlerinde eşyanın durumuna göre araç ve ekip seçimi yapılmaktadır. Buna bağlı olarak da taşıma işlemi yapılacak dairenin yüksek katta bulunması durumunda ata asansörlü evden eve taşıma seçeneği de mümkün olmaktadır.  Son derece güvenli olan asansörlü taşımacılıkta kullanılan sisteminde periyodik bakımları zamanında yaptırılmaktadır. Bununla birlikte aynı zamanda çok daha basit olduğu kadarda zaman açısından da önemli bir tasarruf sağlamaktadır. Evden yapılan taşımacılık işlemlerinde büyük balkon kullanımı çok daha kolay olmaktadır. Asansörlü sistemin balkona yanaştırılmasıyla sistem kurulumu kısa sürede gerçekleşmektedir. Ekibimiz tarafından yapılan kontrollerin arkasından eşyalar balkondan sistemin üzerine yerleştirilmektedir. Kemerli sisteme sahip olunmasından dolayı da eşyaların dağılması söz konusu değildir. Ayrıca sisteminde devrilmesine imkan yoktur. Belli bir ağırlığın üstünde yük yüklenmesi durumunda ise asansörlü sistem çalışmamaktadır.

Balkon dışında büyük camlı bölgelerden de Ata asansörlü nakliye işlemleri yapılabilmektedir. Firmamız çalışanları tarafından camın dikkatli bir şekilde çıkarılması da mümkündür. Taşıma işlemi hızlı bir şekilde yapıldıktan sonra cam aynı şekilde takılmaktadır. Bu yöntem ile eşyaların en ufak bir çizik almaları dahi söz konusu değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir