ASANSÖRLÜ TAŞIMANIN AVANTAJLARI

ASANSÖRLÜ TAŞIMANIN AVANTAJLARI

Son derece farklı teknolojik imkanlara sahip olan firmamız, her türlü taşımacılık işleminde bulunmaktadır. Geniş araç filosunun dışında istenilen tarihte de hizmet verebilir olması firmamızı öne çıkarmaktadır. Firmamız ile irtibat kurulması halinde en uygun şekilde hizmet seçimi yapılmaktadır. Evden eve nakliyat dışında ofis taşımacılık işlemleri de sunulmaktadır. Yüksek katlı binalardan yapılacak taşımacılıkta ise Ata asansörlü taşıma hizmeti sunulmaktadır.

Eşyaların çok daha kusursuz bir şekilde taşınmasının yanı sıra, hız ve kolaylıkta bu şekilde kazanılmaktadır.Büyük balkon ya da pencereye kurulan düzeneği, son derece sağlam ve kalitelidir. Ekibimiz tarafından sağlanan bu hizmet ile her türlü eşyanın indirilmesi de çok daha kolay ve zahmetsiz olmaktadır. Eşyaların ekibimiz tarafından paketlenmesinden sonra düzeneğin üzerine konulması yeterlidir. Kemerinin takılmasıyla indirilmeye müsait hale gelmektedir. Eşyaların düzenek üzerindeyken ya da indirilme aşamasındayken düşürülmesi, devrilmesi söz konusu değildir. Bununla birlikte düzenli olarak bakım ve onarıma giren asansörlü sisteminde bozulabilme ihtimali çok düşüktür.

Yüksek katlı binaların dışında zaman tasarrufu yapılmasının istenmesi halinde de Ata asansörlü nakliye düzeneği tercih edilebilir. Böylelikle birkaç saat içinde taşıma işlemi bitirilmektedir. Ekibimiz tarafından yapılan paketleme ve taşıma işlemlerinin sigortalanması da mümkündür. Birçok firma tarafından sunulmayan işlemlerden ötürü müşteri memnuniyet oranımız da bir hayli yüksektir.  Hızlı, kaliteli sorunsuz ve tam olarak sağlanan taşımacılıktan dolayı firmamız güven vermeye devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir