Ata Evden Eve Nakliyat

Ata evden eve nakliyat olarak nakliye hizmetimizi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Çalışan kadromuzun profesyonel, genç, dinamik ve işine karşı özverili olması bizi diğer nakliyat şirketleri arasında ön plana çıkaran özelliğimizdir. Öncelikli olarak amacımız siz değerli müşterilerimizin memnun kalacağı bir hizmet sunmaktır. Bu hizmeti verebilmemiz için ilk olarak sizin tam olarak neyi nasıl yapmamız gerektiğini bize anlatmanız ve bizimde bunu göz önünde bulundurarak size kusursuz hizmet verebilmemizdir.

Ata evden eve taşımacılık ailesi olarak sizin eşyalarınızı kendi eşyalarımız niteliğinde tutarak en samimi ve özenle hizmet sağlamaktayız. Eşyalarınız türüne, özelliklerine ve yapısına göre birbirinden ayrıştırılarak paketleme işlemimiz buna göre yapılır. Paketleme işlemleri sırasında sizin gözetiminiz altında ve onayınız alınarak her bir eşyanızın kaydı alınır. Kayıt alındıktan sonra sizin incelemeniz için onayınıza sunulur. Onayınız alındıktan sonra yükleme aşamasına geçilir. Paketleme ve yükleme işlemleri sırasında işçi güvenliği ve sağlığı ön koşulumuzdur.

Paketleme işlemi tamamlandıktan sonra yükleme işlemine geçilir. Yükleme işlemi sırasında özenle taşınarak araçlarımıza yerleştirilir. Ata evden eve asansörlü nakliyat şirketimiz geniş yükleme kapasiteli araçları ile eşyalarınızın rahatça nakliye edilmesini sağlar. Yükleme yapılırken eşyalarınız yapısına ve kırılganlık derecesine göre yer seçimi yapılır. Eşyalarınız istediğiniz adrese sizi mağdur etmeyecek saatte ve dilediğiniz zamanda ulaşır. İşinin ehli çalışanlarımız aracılığıyla evinizin istediğiniz kısmına dikkatli bir şekilde taşınarak yerleştirilir. Şimdiden bizi tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunar ve minnet duyarız.