Erdemli Nakliyat Firması

Erdemli Nakliyat Firması

FİRMAMIZ ERDEMLİ EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMETİ İLE ERDEMLİ’YE GÜVEN SUNUYOR.

Firmamız uzun yıllar şehir arası nakliyat işlerinden sonra evden eve nakliyat sektöründe emin adımlar ile ilerliyor. Evden eve nakliyat için kullandığımız araçlar son modelde güvenilir araçlardır. Tüm bakımları zamanında yetkili servisleri tarafından yapılmaktadır. Araçlarımızın büyükleri birbirinden farklıdır. Evinizin eşyalarının hepsini alacak kasa boyutlarına sahip kamyonet kamyon ve tırlarımız mevcuttur.

Tüm araçlarımızda uydu takip sistemi bulunmaktadır. Araçlarda gidilen şehirlerarası kilometreye uygun olarak çift şoför çalışmaktadır. Araçlarımızda ki sigorta sistemleri sizlerin olası aksi bir durumda maksimum ödemeyi alabilmeniz için en üst seviyelerden yatırılmaktadır. Kış aylarında ise şehirlerarası yolun kar ve don olması durumuna göre kar lastikleri ve zincirler ile birlikte tüm güvenlik ekipmanları araçlarda hazır şekilde bulunmaktadır. Tüm şoförlerimiz SRC belgesine sahiptirler.

Düzenli olarak güvenli sürüş eğitimlerine tabi olurlar. Taşıma esnasında eşyalarınızda her hangi bir kırılmaya zedelenmeye fırsat verilmesin diye tüm eşyalarınız en son teknoloji ile üretilmiş paketleme malzemeleri ile paketlenirler. Gerekli olursa aralara köpük, karton, kağıt ve yumuşatıcı madde konulur. Mobilyaların sökülmesinde ve yeniden tekrar monte edilmesinde çalışan işçilerimiz ise mobilya ustalarıdır. Mobilyalarınızı yerlerinden sökerken gerekli tüm hassasiyeti göstererek mobilyalarınızı dikkatlice sökerler. Daha sonra şehirler arası taşımadan sonra yeni evinizde iş yerinizde dikkatlice yeniden monte edip sizin onayınızı alırlar.

Erdemli evden eve nakliyat olarak aynı hassasiyeti beyaz eşyalarınız; buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, termosifon içinde gösteririz. Beyaz eşya servislerinde usta olarak çalışmış personelimiz büyük titizlikle beyaz eşyalarınıza bir zarar vermeyecek şekilde döküp, yeni yerlerinden aynı hassasiyetle gerekli montaj işlemlerini yaparlar.

Daha sonra son kontrollerini yapıp sizlere teslim ederler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir