EV TAŞIMACILIĞI

EV TAŞIMACILIĞI

Ev taşımacılığına nakliye hizmetleri kapsamında çok fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Artan bu ihtiyaçları Ata evden eve nakliyat firmamız sorunsuz bir şekilde karşılamaktadır. Özellikle büyük şehirlerde son on yılda inanılmaz bir kentsel dönüşüm yaşanmaya başlamıştır. Buda insanları farklı alanlara taşınmasına neden olmaya başlamıştır. Bununla birlikte gerek iş amaçlı tayinler, görev değişiklikleri ve özel durumlardan dolayı farklı alanlara gereksinimi duyulabilmektedir. Nakliye sektörü çok fazla alanda hizmet vermektedir. Bizde firma olarak tüm taleplerinizi karşılayabilecek bir potansiyele ve ciddi bir büyüklüğe sahip firmayız. Ancak, firmamızın uzmanlık alanı ev taşımacılığıdır. Tüm taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Firmamız kendini yenilemeye ve geliştirmeye devam ediyor. Geniş bir araç filosuna sahibiz. Yeterli nitelikte ve nicelikte personelimiz mevcuttur.

Yaşadığınız evi ve çevreyi terk etmek zorunda mı kaldınız? Bu süreç sor bir dönemdir. Bunu çok iyi anlıyoruz.  Ancak, bu sürecinizde biz Yanpar Ata hizmetleri vererek sizlere yardımcı oluyoruz. Sorunszu bir hizmet sağlıyoruz. Kalitemiz ve hızımız üst düzeydedir. Her türlü güvenlik önlemlerini alıyor olacağız. Eşyalarınıza değer veriyoruz. Onlara gözümüz gibi bakıyor ve onları koruyoruz. Bizi aramanız durumunda evinizi inceliyor ve gerekli olabilecek her türlü şeyi not ediyoruz. Sizin programınızı öğreniyor ve size göre plan yapıyoruz. Dilediğiniz gün ve saatte taşıma işlemlerini başlatmak üzere evinizde hazır oluyoruz. Gerekli ekipmanlarımızla geliyor ve de monte işlemlerine başlıyoruz. Güvenli bir şekilde tüm ambalajlama işlemlerini yaptıktan sonra güvenli bir şekilde eşyalarınızı araçlarımıza taşıyor ve yeni adresine ulaştırıyoruz.

Çok yüksek katlı binalar için Ata evden eve asansörlü taşımacılık hizmetlerini veriyor ve teknolojik asansörlerimizle bu hizmeti sağlıyoruz. Uygun fiyat ve ödeme seçeneklerimiz için bizi hemen arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir