EVDEN EVE NAKLİYATTA KUSURSUZ HİZMET

EVDEN EVE NAKLİYATTA KUSURSUZ HİZMET

Yeterli sayıda araca sahip firmamız her türlü taşımacılık işlemini itina ile yerine getirmektedir. Son derece donanımlı çalışanlarımız tarafından Ata başta olmak üzere çeşitli nakliye işlemlerinde faaliyet göstermekteyiz. Erken iletişim kurulmasında istenilen gün ve saatte taşıma işlemleriniz yapılmaktadır. İşlem öncesinde ve sonrasında olan bütün işlemlerde bizzat çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Böylelikle hiçbir zahmete ve uğraşıya girmeden taşınma işlemi gerçekleştirilmektedir.

Eşyanın çokluğuna göre seçilen araçlarımız evden eve nakliyat açısından da son derece yeterlidir. Eşyaların paketlenmesi de ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Özel eşyalarınızın ve valizleriniz hazırlanması bu açıdan yeterli olmaktadır. Onun dışında başta mutfak eşyaları olmak üzere her türlü eşyanız titiz bir şekilde paketlenmektedir. Kırılabilir olan eşyaların ambalajlar ile de sarılması yapıldıktan sonra kolileme işlemleri yapılmaktadır. Eşyaların taşınması kadar paketlenmesi de hasar almasını en aza indirmektedir. Bundan dolayı yapılacak işlemlerin belli bir sırası bulunmaktadır. Ata evde eve asansörlü taşımacılık işlemlerinde bu sıralamaya dikkat edilmesi de son derece gereklidir. Bunun sonrasında eşyaların taşıma işlemi yine tecrübeli ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Beyaz eşyaların ve çıkıntısı olan mobilyaların taşınmasından önce streç ile sarılması da gerekebilir. Herhangi bir çizik almasının önlenmesi içinde merdivenlerden indirilmesinde son derece dikkatli olunmaktadır. Ayrıca taşınma işlemlerinde bir diğer önemli hususta araca yerleşimdir. Araç içinde konulan eşyaların önceliği bulunmaktadır. Ata evden eve nakliye işlemlerinde eşya listesine uygun olarak alınan eşyalar aynı şekilde taşınmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir