EVDEN EVE NAKLİYATTA SUNULAN FIRSATLAR

EVDEN EVE NAKLİYATTA SUNULAN FIRSATLAR

Ülkemizin gelişmiş şehirlerden bir tanesi olan Mersin evden eve nakliyat alanında lider bir şirkete sahiptir. Kurumsal olma yolunda hızlı bir ilerleme kaydeden firmamızın kısa süre içinde sağladığı hizmet olanakları oldukça iyi bir seviyededir. Başta olmak üzere farklı şekillerde sunulan hizmetlerde müşteri memnuniyet oranı da oldukça yüksektir. Bununla birlikte AB standartlarında bir işleyişe ve veri sistemine sahip olunması da oldukça önemli bir katkıyı beraberinde getirmektedir.

Firmamız ile anlaşılması durumunda istenilen gün ve saate uygun bir şekilde araç ve ekip temin etmekteyiz. Eşyanın çokluğuna göre seçilen araçlarımız evden eve nakliyatlarda genelde geniş olmaktadır. Bununla birlikte alanında son derece donanımlı ve tecrübeli kişilerden oluşan taşıma ekibimizde sayısal olarak yeterlidir. Apartmanda asansörün olmaması durumunda ise sayının daha da arttırılması mümkün olmaktadır. Mersin evden eve asansörlü nakliyat alanında oldukça konforlu bir hizmet sağlayan firmamız çalışanları sadece taşınma sırasında değil, paketleme işlemlerinde de aktif görev almaktadır.

Eşyaların herhangi bir zarar görmemesi için taşınma dışında paketleme işlemi de çok önemlidir. Çünkü bazı detayların gerçekleştirilmesiyle eşyanın hasar alması söz konusu olmamaktadır. Küçük kolilemelerde ise paketin tamamen dolması gerekmektedir. Böylelikle taşınması sırasında ya da araç içinde devrilmesi halinde zarar görmemektedir. Ancak daha büyük boyutlara sahip eşyaların ise Mersin evden eve nakliyat sırasında hasar almaması için bazı ambalajlama işlemlerinden geçirilmesi de önemlidir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir