Evden Eve Nakliyede Expertiz

Evden Eve Nakliyede Expertiz

Evden Eve Nakliyede Expertiz Nasıl Yapılır? Güvenli ve Sorunsuz Taşımacılık İçin Neler Yapıyoruz? Merak Ettikleriniz Cevapladık.

ile nakliye işlerinizde güvenli taşımacılık hizmeti ayrıcalığı sunulmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin her türlü memnuniyeti için müşteri odaklı çalışma sistemi uygulanmakta ve bu şekilde hizmetlerimiz şekillenmektedir. Mersin ve civarın her türlü nakliye hizmeti verilirken önceliğimiz siz ve sizin nakliye konusundaki taleplerinizdir. Güvenli taşımacılığın adresi olarak bizleri tercih ederek doğru karar verebilirsiniz. Sağlıklı ve başarılı bir nakliye hizmeti vermek adına ekibimizle birlikte size hak ettiğiniz gibi nakliye hizmeti sağlamaktayız. Güvenilir, kaliteli ve müşterisini daima ön planda tutan, ilkelerinden taviz vermeyen bir nakliye hizmeti almak için işinin ehli profesyonel nakliye firmaları her zaman öncülüğünüz olsun. Sağlıklı bir taşımacılık hizmeti için her zaman firma olarak yanınızda olmaya devam edeceğiz.

Ekspertiz Hizmeti İle Sistemli Nakliye Hizmeti Sağlanır

Mersin evden eve nakliye hizmeti verilirken çalışmaların ana kaynağı olan plan ve program bizim için çok önemlidir. Bunun için nakliye çalışmalarına başlamadan önce her şeyin plan ve programını önceden çok iyi şekilde yapmaktayız. Firma olarak bizimle çalışmaya karar verdiğiniz zaman evinize öncelikle ekspertiz ekibi gönderip eşyalarınızı yerinde inceliyoruz. Sonrasında ekspertiz ekibinin inceleme doğrultusunda çalışma planı hazırlayarak eşyalarınızı sistematik bir çerçevede taşıyoruz. Eşyalarınızı inceledikten sonra eşyalarınızın durumuna göre ambalajlama ve paketleme sistemi uygulayıp yine eşyalarınızın sayısına göre uygun büyüklükte nakliye aracı ayarlayıp ona göre eşyalarınıza nakliye araçlarına yerleştiriyoruz.

Güvenli Şekilde Eşyalarınız Taşınır

olarak eşyalarınız güvenli şekilde yeni adreslerine taşınmak için yola çıkarılır. Ekspertiz incelemesi ve bu incelemeye göre eşyalarınızın taşınırken aynı zamanda eşyalarınızın her türlü güvenliği için sigorta sözleşmesi yapılır. Bu sözleşme eşyalarınızın can sigortasıdır. Firma olarak ne kadar kaliteli işler yapılsa da en ufak bir dikkatsizlik durumunda eşyaların zarar görme ihtimali vardır. Bu durumda sizin maddi açıdan zarar görmenizi önlemek adına sigorta sözleşmesi firma tarafından yapılmaktadır. Böylece eşyalarınız taşınma sırasında her hangi bir zarara uğradığında eşyalarınızın mağduriyetinden kaynaklı maddi hasarı firma olarak karşılamak durumundayız. Siz de güvenli nakliye hizmeti için firmanızla mutlaka sigorta sözleşmesi imzalayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir