Expertiz

Expertiz

Ata Taşımacılık firması olarak, şehir içi nakliye işlerinizde veya Mersin’den başka bir ile şehirler arası taşımacılık işlerinizde eşyalarınızı teknik ekibimizle birlikte yerinde inceliyoruz. hem firmamız hem de sizler için büyük avantajlar sağlamaktadır.

Peki nedir bu avantajlar?
Öncelikle ne taşıyacağımızı tam olarak bilmemiz bizim daha kaliteli hizmet verebilmemiz için önemli. Ev eşyası mı, mobilya mı, parça yük mü, kuru yük mü? ne olduğunu bilirsek ona göre hareket ederiz ve daha sağlıklı bir iş ortaya koymuş oluruz.

Eşyalarınızı yerinde incelemeye gelen teknik ekibimiz, eşyaların kapasitesine göre araç temin etmekte aynı zamanda eşyaların özelliğine göre ne tür paketleme malzemesine ne kadar ihtiyaç var ise bunların tespitini yapmaktadır. Bununla birlikte, taşımaya gelecek ekibin sayısı da belirtilmekte ve hangi aracımızla işleminizi gerçekleştireceğimizi tespit etmekteyiz. Böylece sizlere en iyi hizmeti en iyi fiyatlara sunmak için expertiz hizmetimi veriyoruz. Sizler de garantili ve kaliteli bir nakliye hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir