GÜVENLİ HİZMETLERİ İLE YANPAR ATA EVDEN EVE NAKLİYAT

GÜVENLİ HİZMETLERİ İLE YANPAR ATA EVDEN EVE NAKLİYAT
Firma güvencesi altında bulunan eşyalarınızın nakliye süresi boyunca en ufak çizikler dahi oluşmadan yeni adresine teslim eden Yanpar ata evden eve nakliyat hizmetlerimiz arasında ev, ofis, villa taşımacılıkları bulunmaktadır. Nakliye alanında yapılan ön çalışmalar çok önemli olmaktadır. IMG-20160318-WA0003Planlanan bir nakliye süreci çok hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Eski dönemlerde battaniyelere sarılarak taşıma işlemleri yapılmakta idi. Yeni dönemlerde ise çok daha teknolojik imkânlardan yararlanılmakta ve ambalaj malzemesi olarak hava kabarcıkları bulunan plastik malzemeler tercih edilmektedir.
Bu sayede eşyaların çizilme olasılıkları dâhil olmamaktadır. Eşyalarınızın bu şekilde çok daha güvenli bir şekilde taşınması mümkün olmaktadır. Mobilyalarınızın demonte hale getirilmekte ve bu şekilde ambalajlanmaktadır. Bu alanda ekip içerisinde mobilya ustası bulunmakta, özellikle beyaz eşyaların sökülüp takılmasında da gerekli tesisat ustalarını barındıran ekipler sayesinde siz çayınızı yudumlardan eviniz paketlenip araçlara yerleştirilmiş olacaktır. Bu alanda Yanpar ata evden eve taşımacılık hizmetleri arasında sigortalı taşımacılık hizmetleri verilmekte ve eşyalarınız tamamen firma güvencesi altında yeni adresine ulaştırılmaktadır.
Ev taşımacılıklarının yanında ofis taşımacılıkları çok daha büyük titizlik gerektirmektedir. Elektronik aletlerin paketlenmesinde özel malzemeler kullanarak eşyalarınızın çok daha güvenli yolculuk yapması sağlanmaktadır. Bazı binaların merdiven aralıkları çok dar olabiliyor ve eşyaların bu alanlardan geçirilmesi sırasında çiziklerin yanında büyük hasarlar görülebiliyor. Bu alanda da Yanpar ara evden eve asansörlü taşımacılık hizmetleri sunulmakta ve tüm eşyalarınız balkonlara yükseltilen asansörler sayesinde çok pratik bir şekilde araçlara yüklenmektedir. Araçlara yapılan yükleme sırasında da dikkatli ve düzenli çalışmalar yapılmakta, bu sayede nakliye işlemleri pratik ve hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır. Evinizden alınan eşyalarınız aynı şekilde yeni adresinde monte edilerek bırakılmakta ve taşınma işini sizin için bir çile olmaktan kurtarmaktayız.

0 yorumlar

Yorum Yaz

Yıldızlı Alanlar boş bırakılamaz