HIZLI, PRATİK HİZMETLERİ İLE YANPAR EVDEN EVE NAKLİYAT

HIZLI, PRATİK HİZMETLERİ İLE YANPAR EVDEN EVE NAKLİYAT
Profesyonel ekibi ve teknolojik imkanları ile nakliye hizmetleri sunan firmamız Yanpar Ata evden eve nakliyat olarak tüm hizmetlerimiz garantili olmaktadır. edited_IMG-20160318-WA0010Müşteri memnuniyetinin esas alındığı hizmetlerimizde kırmadan, dökmeden hatta çizikler dahi oluşmadan eşyaların yeni adreslerine ulaştırılması mümkün olmaktadır. Farklı sebeplerden dolayı ev ya da iş yerlerinizin adres değişikleri söz konusu olduğunda evden eve nakliye hizmetleri veren firmamız sayesinde hiç yorulmadan yeni adresinize çok pratik bir şekilde yerleşebileceksiniz.
Taşıma ekiplerimize hizmet talebiniz ulaştığı andan itibaren çalışmalar başlar. Taşınacak alanda keşifler yapılır ve kullanılacak ambalajlama malzemeleri, ekipte bulunması gereken eleman sayısı ve araç kapasitesi bu çalışmalar ile belirlenir. Her adımı planlanan nakliye hizmetlerinde ekibimiz dikkatli, hızlı ve pratik çalışmalar yürütmektedir. Kırılacak eşyalar için ekstra ambalaj malzemeleri kullanılmaktadır. Mutfak eşyaları için özel paketleme metotları bulunmakta, bu sayede alınan tedbirler ile eşyalarınız alındığı gibi yeni adresine teslim edilmektedir. Bu alanda Yanpar ata evden eve taşımacılık hizmetleri içerisinde ev, ofis, villa taşımacılık seçenekleri bulunmaktadır. Evin büyüklüğü ve eşyaların çokluğuna göre araç seçenekleri arasından en uygun araç tercih edilerek belirlenen taşıma tarihi içerisinde hazır bulundurulmaktadır.
Tüm mobilyalar demonte hale getirilir ve bu şekilde paketlenir. Araçlar içerisine yerleştirilen eşyalar oda oda ayrılarak indirme alanında karışıklık yaşanmasına fırsat verilmez. Planlı çalışmalar ile kahve içme rahatlığında evinizi taşıyabilirsiniz. Biçimsiz merdivenlerde Yanpar ata evden eve asansörlü taşımacılık hizmetleri ile sorun olmaktan çıkmaktadır. Özellikle geniş ebatlarda bulunan mobilyalar bu şekilde hem güvenli, hem de sorunsuz bir şekilde araçlara yerleştirilebilmektedir. Büyük meblağlar ödeyerek satın aldığınız eşyalarınız yeni adreslerine hiçbir alanlarında çizik dahi oluşturulmadan ulaştırılacaktır. Bu sayede memnuniyetiniz garanti altına alınmış olacaktır.

0 yorumlar

Yorum Yaz

Yıldızlı Alanlar boş bırakılamaz