WhatsApp Destek Hattı

0535 078 79 79

Mersin Evden Eve Asansörlü Taşımacılık

Taşımacılık sektöründe uzun yıllardır varlığını sürdüren Mersin Evden Eve Asansörlü Nakliyat yüksek kattaki evlere taşınma konusundaki sorunlara son veriyor. Artık günümüzde 10 kattan yüksek, site tarzı binaların sayısı bir hayli fazla. Site yönetimleri de bina içi asansörlerden eşya taşınmasına müsaade etmemektedir. Ağır yük taşımaya elverişli olmayan bu asansörler taşınma sırasında arızalanıp hem sizi hem de bina sakinlerini mağdur edebilir. Belli bir kattan sonra ise insan gücü ile eşya taşımak çok sağlıklı olmayacağı gibi, apartman içine de vuruk yada çizik gibi hasarlar verebilir. 

Mersin Evden Eve Asansörlü Taşımacılık hem sizin eşyalarınızın hem de yeni çevrenizin zarar görmeden taşınma işleminizi tamamlamayı görev ediniyor. Taşıdığınız evinizin ve taşınacağınız yeni evinizin bulunduğu yerlerde bir gün öncesinde keşif çalışması yaparak asansörlü taşımacılığa uygun olup olmadığına bakan firmamız, sizi bilgilendirdikten sonra erkenden işe koyularak sorunsuz bir nakliye gerçekleştirir. Asansörlü taşımacılık sisteminde her türlü eşyanız güvenle nakledilir. Evden eve nakliye demek, siz yorulmadan her şeyiyle taşınma işinizi bizim yapmamız demek. Eşyalarınızı özenle toparlayıp, cinslerine göre, zarar görmeyecek şekilde, özel zarar görmeyen, toza ve suya dayanıklı ambalajlar ile paketleyip, taşınmaya hazır hale getiririz.  

Sektörde hızla gelişen asansörlü taşımacılık sadece ev değil, ofis, fabrika, mağaza ve daha birçok alanda yardımcınız olmakta. Mersin Evden Eve Kiralık Asansör hizmetimiz ile de hem diğer nakliye firmalarına hem de başka sektörlerdeki firma ve kişilere asansör kiralama hizmeti vermekteyiz. Güvenli ve sigortalı taşımacılık için ilk ve tek tercihiniz olan firmamız, güler yüzlü ve profesyonel ekibi ile yüzünüzü güldürmeyi görev bilmektedir. Ayrıca tek parça, kasa, piyano gibi özel eşyalarınızı da güvenle ve sigortalı taşıtabilirsiniz.

Mersin ATA Evden Eve Asansörlü Nakliyat
Mersin ATA Evden Eve Nakliyat
ATA Nakliyat - Paketleme
Mersin ATA Asansörlü Taşımacılık
Mersin ATA Asansörlü Taşıma

Değerli görüşlerinizi bizden esirgemeyin.