WhatsApp Destek Hattı

0535 078 79 79

NELER YAPTIK?

Yıllardır taşımacılık alanında hizmet vermenin avantajını tecrübeye dönüştürerek siz değerli müşterilerimizle paylaşıyoruz. Nakliye konusunda Türkiye geneli bir çok özel ve resmi işlerin sorunsuzca üstesinden geldik. Şehir içi ya da şehirler arası her türlü nakliye işinz için sizleri de Mersin ATA Asansörlü Taşımacılık ile tanışmaya ve taşınmaya davet ediyoruz.

Ev, ofis, iş yeri, parça yük taşımacılığı gibi her türlü taşınma işlerinizde bizden profesyonel olarak destek alabilirsiniz. Aynı zamanda rakiplerimize göre çok daha uygun fiyatlara taşıma yaptığımızdan emin olabilirsiniz. ATA Asansörlü taşımacılık ekibi olarak, şehir içi ve şehirler arası taşımacılık ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretmeye hazırız.

Mersin Asansörlü Taşımacılık

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

Eşyalarınızı tahmin ettiğinizden çok daha kısa sürede güvenli, ekonomik ve hızlı bir şekilde asansörlü nakliye aracımızla taşımaktayız. Taşıma bölgesinde en müsait yere sabitlenen asansörlü taşıma araçlarımızla en güvenli nakliye hizmetini sunuyoruz.

DEVAMI
Paketleme Hizmetleri

PAKETLEME HİZMETLERİ

Garantili hizmet vermemizi uyguladığımız kaliteli paketlemeye borçluyuz. Eşyalarınız öyle bir paketliyoruz ki neredeyse zarar görmesi imkansız. Eşyalarınızı aldığımız şekilde eksiksiz olarak sizlere geri iade etmek için elimizden geleni yapıyoruz.

DEVAMI
Mersin Nakliyat Expertiz Hizmetleri

EXPERTİZ HİZMETLERİ

Expertiz Hizmetimiz sayesinde eşyalarınızı taşırken her şeyi en ideal şekilde hazırlıyoruz. Paketlememiz, kullanılacak araç ve çalışacak personele kadar her şey işe uygun olarak seçilmektedir.

DEVAMI
Mersin'de İş Yeri ve Ofis Taşıma

OFİS TAŞIMACILIĞI

Yalnızca ev taşımacılığı işleriniz için değil, iş yeri, ofis ve mobilya nakliyesi gibi özenli ve dikkat isteyen taşımacılık ihtiyaçlarınız için de bizi arayabilirsiniz..

DEVAMI
Mersin Evden Eve Nakliyat

EVDEN EVE NAKLİYAT

Mersin ATA nakliyat ekibi olarak, evden eve nakliye ihtiyaçlarınıza özel şehir içi ve şehirler arası tüm taşımacılık iş ve işlemleriniz için profesyonel kadromuzla en iyi nakliye hizmetini sunuyoruz.

DEVAMI
Parça Eşya Taşımacılığı

PARÇA EŞYA TAŞIMACILIĞI

Taşımacılık alanında her türlü ihtiyaçlarınızı karşılayacak araç ve ekipman kapasitesine sahip olan Mersin ATA Evden Eve Nakliyat ile parça eşyalarınızı hem garantili hem de sorunsuz şekilde en uygun fiyatlara taşıtabilirsiniz.

DEVAMI
Mersin Fuar Nakliyesi

FUAR NAKLİYESİ

Fuar ve sergi alanlarında ürünlerinizin sergilenmesi için özel ekip ve araçlarımızla en iyi hizmeti biz sunuyoruz. Tüm yükünüz garantili olarak en kaliteli malzemeler ile özel olarak taşınmakta ve ürünleriniz sorunsuz şekilde teslim edilmektedir.

DEVAMI
Mersin Depolama Hizmetleri

DEPOLAMA HİZMETLERİ

Eşyalarınız bizimle her zaman güvende. Yükünüzü teslim aldığımız andan itibaren size geri teslim edene kadar bizim garantimiz altındadır.

DEVAMI