Karaman Nakliye

Karaman Nakliye

Karaman nakliye firması uzun süredir yer aldığı sektöründe evden eve nakliyat hizmetinde de gayet başarılı bir şekilde hizmet sunuyor. Deneyimli ve güler yüzlü personelinin yanı sıra son derece modern ve güvenli araçları ile hizmet sağlayan firma araçlarının bütün bakımlarını zamanında yaptırarak, yetkili servislerine emanet etmektedir.
Son derece kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunan ve müşteri memnuniyetini misyonu haline getirmiş olan şirket, araçlarına da titiz bir şekilde bakım yaptırıp, müşterilerinin eşyalarının zarar görmemesine özen gösteriyor.
Karaman evden eve asansörlü taşımacılık hizmetini en iyi şekilde gerçekleştiren firmanın tüm araçları birbirinden farklı büyüklüklerde. P_20150526_163552Eşyalarınızın durumuna göre hepsini almak üzere farklı boyutlarda olan araçlar içinde kamyon, kamyonet kamyon ve tırlara sahiptir. Üstelik tüm araçlarında uydu takip sistemi olan araçlarda şehirlerarası uzun yolculuklar için de çift şoför yer almaktadır. Kar lastikleri ve zincirleri ile tam teçhizatlı ve bütün güvenlik ekipmanına sahip olan firma eşyalarınızın güvenli ve sorunsuz şekilde taşınması için her türlü önlem planını uyguluyor.

0 yorumlar

Yorum Yaz

Yıldızlı Alanlar boş bırakılamaz