KARLI KIȘLI HAVALARDA TAȘIMACILIK

KARDA KIŞTA TAŞIMACILIK

Taşınma işlemleri genellikle bahar ve yaz aylarında olsa da tayin ya da zorunlu göç gibi nedenlerden dolayı bazı aileler kış aylarında da taşınmak zorunda kalıyorlar. Kış aylarında yapılmakta olan taşımacılık hizmetlerinde taşımacılık hizmeti veren firmaların bünyesinde çalışan şoförlerin en fazla karşılaşmakta olduğu sorunlar arasında kar ve buzlanma yer alıyor. P_20151027_115551Bu tür sorunlara önlem almak da o nakliye firmasının en önemli sorumluluğu oluyor.
Ata Nakliyat firmasını bu tür sorunlar yönünden bir değerlendirmeye tabi tutacak olursak; bu taşımacılık firması kış aylarında kış lastiklerini takıyorlar. Üstelik en kaliteli olan kış lastiklerini takarak kışa hazırlanıyorlar. Mersin evden eve asansörlü taşımacılık firması kışa bu şekilde hazır olmuş oluyor.
Ata Nakliyat firmasının kış lastik önleminin yanı sıra kar zincirleri de devreye giriyor. Kış aylarında da şehirler arası yolculuk yapan şoförlerinin ve aynı zamanda da sizin taşınan eşyalarınızın güvenliği açısından bunu şart bilen firma araçlarının tüm bakımını yaptırdıktan sonra yola çıkarak Mersin evden eve asansörlü nakliyat hizmetine başlıyor.

0 yorumlar

Yorum Yaz

Yıldızlı Alanlar boş bırakılamaz