Mezitli Nakliye

Mezitli Nakliye

Sektöründe son derece başarılı olan ve verdiği hizmetlerle bölgesinde zirveye oturan Mezitli evden eve asansörlü nakliye sizi yormadan ve sıkıntıya sokmadan en kısa sürede yeni mekanınızın keyfini sürmeyi vaat ediyor.

Firma ile görüşmeye gittiğinizde öncelikle taşınacağınız ev ya da ofisi ziyaret eden personel, eşyalarınızı nasıl ve daha güvenli şekilde taşıyabilecekleri bir ön çalışma yapıyor. Ardından sizin belirlediğiniz tarihte ve saatte taşınacağınız mekana gelerek, eşyalarınızı en kaliteli malzemelere sarıp, kırılmalarını ya da çizilmesini engelliyorlar. Demontajı yapılacak eşyaları sökerek, yeni mekanda en güzel şekilde montaj yapıp, sizin onayınızı aldıktan sonra işlerini tamamlıyorlar. Üstelik bunu son derece güler yüzle yapan deneyimli personel eşyalarınızı da Mezitli evden eve nakliye yöntemiyle gerçekleştirirken, zamandan tasarruf ediyor ve eşyalarınızın da zarar görmesini engelliyor.

Bu yöntem ayrıca komşularınızın da rahatsız olmasının önüne geçerken, tüm bu işlemler son derece uygun fiyata gerçekleştiriliyor. Size de bu durumda taşınma işleminin stresi değil, yeni mekanınızın konforunu ve rahatlığını yaşamak kalıyor. Kesinlikle Mezitli nakliye ile tanışmalısınız…

25 YORUM

comments user
Abdulkadir Sedef

Biz şehirler arası kullandık ama şehir içi veya şehirler arası taşınmalarınızda hiç düşünmeden seçebilirsiniz. Ata nakliyat, bir kere daha buradan teşekkür ediyorum

comments user
Sebahattin Uzun

Gayet sorunsuz, beklenmedik bir problem veya ücret çıkarmadan güzelce işi hallettiler, ellerine sağlık. Her iki lokasyonda da asansör kurulmasının da kolaylığı ile eşyalar zarar görmeden özenli bir şekilde

comments user
Yavuz Bilici

Sökme takma sırasında her şey ustaca idi. Fiyat olarak bana gelen en ucuz teklif değildi esasen. O yüzden sorunlu bir taşıma olsaydı üzülürdüm. Ama şu ana kadarki en iyi taşınmam oldu.

comments user
Ünal Patır

Her şey bana önceden söylendiği gibi oldu. Bunun dışında tüm arkadaşlar işinin ehliydi. Eşyalar iyi paketlendi, sorunsuz geldi.

comments user
Arif Turkuaz

Benim için bir taşınma işi sırasında en önemli şey dürüstlük ve sözünde durmadır. Bu açıdan kendilerine teşekkür ederim

comments user
Ulaş Orhan

Paketlemeden taşımaya her şeyi ile gayet başarılı. Tekrarı taşınma işim olursa mutlaka tercihimiz aynı olacaktır.

comments user
Leman Kültür

En baştan fiyat konusunda ve içtenliğinden dolayı çok teşekkür ederiz. Taşıma ve paketleme konusunda çok hızlı ve özenlilerdi.

comments user
Tahir Eren

Her şey olması gerektiği gibiydi. Biz memnun kaldık. Herkese tavsiye ederim

comments user
Kemal Sormuş

Firma sahibi ve çalışanlarının ilgi, alakası, yaklaşımı ve iş tutumları çok profesyonelceydi. Bu dönemde özellikle bu sektörde bu şekilde bir hizmet almak gerçekten çok mutlu etti.

comments user
Metekan Gürsoy

Eşyaları tek tek yerlerine yerleştirdiler ve hiç bir işi baştan savma yapmadılar. Eşyalarımda tek bir çizik bile olmadı, bir çay bardağı dahi kırılmadı desem yalan olmaz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

comments user
Zahide Kaya

Ben ilk defa taşınmıyorum sayısı 10’u geçmiştir ama ilk defa bu kadar profesyonel bir firmaya denk geldim. Güler yüzlü, kibar, ricaları hoşgörü ile karşılayıp kaba davranmayan bir ekip.

comments user
Selami Gürsoy

Biz çok memnun kaldık fiyat performans en iyi şekildedir. Her şey için teşekkür ederiz.

comments user
Polat Terkip

Eşyalar eve en titiz şekilde yerleştirilmiş olup kurulumları da en güzel şekilde gerçekleştirmişlerdir. Çok memnun kaldım.

comments user
Recep Hakkı

En çok memnun kaldığım yanı da yöneticilerin her daim taşınmanın her aşamasında işin başında olup her türlü eksikliği gidermeye çalışmasıdır. Herkese tavsiye ederim.

comments user
Yavuz Selim Efeler

Eşyaları düzgün ve hızlı bir şekilde paketleyip taşıdılar. Hiç bir sorun yaşamadım ve çok yardımcı oldular. Eşyalarım sağlam bir şekilde geldi

comments user
Osman Yakup Remiz

Evin mutfak eşyasının toplamasını da tamamen kendileri yapmış olup evin toplanması toplamda 2.5 saatte en temiz şekilde toparladılar. Tüm eşyalarda en ufak bir kırılma olmamıştır

comments user
Vahit Ustaoğlu

İmkansızlıklardan imkan çıkartan her türlü samimi ve yardımcı bir ekip, bu covid günlerinde mükemmel iş çıkardılar teşekkürler.

comments user
Sabri Yılmaz

Problemsiz bir taşınma oldu. Ellerine kollarına sağlık. Hasarsız şekilde tüm eşyalarımı taşıdılar

comments user
Tacettin Güleryüz

Çok zorlu bir taşınma olmasına rağmen güler yüzlü çalışanlarla bu işi yapmış olmak günün en keyifli yanıydı. Teşekkürler

comments user
Fahrettin Yabangil

Gerek çalışanlarının profesyonelliği gerekse yaptıkları mükemmel işçilik ile gönlümü kazandılar. Gerçekten mükemmeller.

comments user
Sefa Sağkol

Mükemmel işçilikleri ve verdikleri harikulade hizmet ile verdiğiniz paraya pişman olmazsınız. Evden eve nakliýatta bir numaralar.

comments user
Güray Tunçbilek

Nakliyecilik işini gerçekten çözmüş bir işletme olarak en iyisiyle uygun fiyata mükemmel işçilik yapıyorlar.

comments user
Recep Öztürk

İşimi o kadar hızlı hallettiler ki şaştım kaldım. Güvenerek nakliyat işinizi kendilerine yaptırabilirsiniz.

comments user
Yasemin Şengül

Tercih ettiğim diğer nakliye şirketlerine oranla kat be kat daha iyi hizmet aldım. Bu adamlar nakliyecilik işini gerçekten biliyorlar.

comments user
Kazım Kulaç

Evden eve nakliyat hizmetinde üzerlerine işletme tanımam. Profesyonel ekipleri ve verdikleri güzel hizmet ile kendilerini tercih etme sebebim açığa çıkmış oluyor 
İşlerini çok iyi biliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir