Mezitli Nakliye

Mezitli Nakliye

15 Mart 2016 0 Yazar: admin

Sektöründe son derece başarılı olan ve verdiği hizmetlerle bölgesinde zirveye oturan Mezitli evden eve asansörlü nakliye sizi yormadan ve sıkıntıya sokmadan en kısa sürede yeni mekanınızın keyfini sürmeyi vaat ediyor.

Firma ile görüşmeye gittiğinizde öncelikle taşınacağınız ev ya da ofisi ziyaret eden personel, eşyalarınızı nasıl ve daha güvenli şekilde taşıyabilecekleri bir ön çalışma yapıyor. Ardından sizin belirlediğiniz tarihte ve saatte taşınacağınız mekana gelerek, eşyalarınızı en kaliteli malzemelere sarıp, kırılmalarını ya da çizilmesini engelliyorlar. Demontajı yapılacak eşyaları sökerek, yeni mekanda en güzel şekilde montaj yapıp, sizin onayınızı aldıktan sonra işlerini tamamlıyorlar. Üstelik bunu son derece güler yüzle yapan deneyimli personel eşyalarınızı da Mezitli evden eve nakliye yöntemiyle gerçekleştirirken, zamandan tasarruf ediyor ve eşyalarınızın da zarar görmesini engelliyor.

Bu yöntem ayrıca komşularınızın da rahatsız olmasının önüne geçerken, tüm bu işlemler son derece uygun fiyata gerçekleştiriliyor. Size de bu durumda taşınma işleminin stresi değil, yeni mekanınızın konforunu ve rahatlığını yaşamak kalıyor. Kesinlikle Mezitli nakliye ile tanışmalısınız…