NAKLİYE

NAKLİYE

Toplu konut sistemlerinin hızla artış gösterdiği son dönemlerde, işlemleri hızla artış göstermektedir. Bu sektörde hizmet veren Yanpar Ata evden eve nakliyat firmamız çağrı merkezleri aracılığıyla bağlantı sağlayarak sizler yardımcı olmaktadır. Teknik kadro desteği sağlayan ve evlerine taşınacak her bir eşya için sigorta işlemi yapabilecek kadar düzenli bir şekilde hizmet verilir. ihtiyaçlarınızda uzman kadroyla eşyalar zarar görmeden, hasarsız ve zamanında teslimatla teslim edilir. En ince ayrıntısına kadar özenle hazırlanır.

Bu süreçte ambalaj,naylon gibi işlemleri eksiksiz yapılır. Şehirler arası işlemlerde kaliteden ödün vermeden, uzman ekiple en iyi şekilde hizmetler verilir. Hem şehir içi, hem de şehir dışı nakliye işlemlerimizde güler yüzle çalışan personellerimiz, nakliye esnasında sigortasız işlemi uygun görmeyecek kadar kurumsal bir firma olmaktayız. Sözleşme usulü iş yapan, gayet başarılı bir kadroyla çalışmak sizlere verilen en güzel işçilik nedenlerimiz arasında yer alır. Güveninizi yıllardır alıyoruz. Ayrıca son sistem teknikler sayesinde icra edilen araç kaldıraç sistemli yüksek asansör destekli portatif makineler sayesinde sizleri bu yükten kurtarmak firmamız nezdinde yapılmaktadır.

Bu noktada sağlamış olduğumuz Yanpar Ata evden eve asansörlü taşımacılık hizmetlerimiz sizlere teknolojik çözümleri sunmaktadır. Nakliye işlemleri garantili, malın ihtiyacına uygun sınırlı işlemlerle yapılmaktadır. Tüm süreçler titizlikle planlanmakta ve sizlere uygun bir şekilde ayarlanmaktadır. Her zaman önceliğimiz müşteriler ve onların memnuniyeti olmuştur. Bu durum değişmeyecek ve aynen bu şekilde devam edecektir. Sizlerden aldığımız bu güvenle yolumuza devam ediyor ve çok daha büyük hedeflere yürüyoruz.

Yanpar Ata evden eve taşımacılık firması olarak farklı alanlarda da bu hizmetleri sağlıyoruz. Ev taşımacılığı dışında ofis, iş yeri ve depo taşımacılı ihtiyaçlarınız içinde bizi arayabilir ve bu hizmeti alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir