Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşımacılığı

Ata Nakliyat firması olarak genellikle işimiz ev taşımacılığı üzerine olmaktadır. Bununla birlikte işimizi ilgilendiren bir çok alanda müşterilerimizi geri çevirmemek ve taşımacılık ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına hizmet vermekteyiz.

da evden eve nakliyenin küçük bir bölümüdür. Her müşterimiz komple ev eşyası taşıtmak zorunda değil. Şehir içi veya şehirler arası isteyen bir çok müşterimiz olmuştur. Ata nakliyat olarak rakiplerimize oranla parça yük taşımacılığında çok ekonomik fiyatlar sunmaktayız. Nasıl mı? Parça eşya nakliyesi için düşük kapasiteli araçlarımız sayesinde daha az personel, daha az yakıt ve daha hızlı şekilde taşıma işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Yine evden eve nakliyede olduğu gibi parça eşya nakliyesinde de aynı kalitede paketleme yaparak eşyalarınızı güvenli ve garantili şekilde taşımaktayız. Kargo şirketlerine nazaran çok daha güvenli ve ekonomik olarak parça eşya taşımacılığı hizmetimizden sizler de dilediğiniz vakit yararlanabilirsiniz. Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir