Sizler İçin Çalışıyoruz…

Sizler İçin Çalışıyoruz…

Artık özenle aldığınız eşyalarınızı ev değişikliği yapmak zorunda kaldığınızda kırılıp çizilecekler diye korkmanıza gerek yok. Eski sistemlerden çok daha uzakta olan nakliye sektörü tek bir çiziğe daha müsaade etmeden eşyaları en özel şekilde muhafaza ederek taşınmalarını sağlamaktadır. Eşya paketlemelerinde tercih edilen tek kullanımlık paketler eşya sahiplerinin çok hoşuna gitmekte olup, bu sayede eşyalarının en özel şekilde korunması ile mutlu olmaktadırlar. Ata evden eve nakliyat firması olarak bu konuda oldukça gelişmekte olup, sektörde kullanılmakta olan her türlü ekipman firmamız bünyesinde bulunmaktadır. Firma içerinde görevli olan tüm ekip yapmakta oldukları işin ne derece önemli olduğunun bilincinde olup, eşya sahiplerinin üzülmemeleri ve gereksiz mağduriyetler yaşamamaları adına çalışmalarına özen göstermektedir.

Ata evden eve taşımacılık konusunda ülkenin her bir noktasına bu öze hizmeti sunmaktadır. Firmamıza gelen telefonlar sonrasında ekip verilen adreslere zaman kaybetmeden ulaşmaktadırlar. Ev içerinde gerekli incelemelerin yapılmasının ardından tüm gerekli olan malzemeler özenle hazırlanmaktadır. Sonrasında biraz daha özen gerektiren eşyalara öncelik tanınarak paketlemeler yapılmaktadır. Aynı zamanda kurulum ve montaj gerektiren büyük ebatlardaki eşyalarda bu konuda tecrübeli ekip elamanları tarafından sökülmekte olup, sökülen her bir parça özenle muhafaza edilmektedir. Dar merdiven aralıklarında taşınırken zarar gören eşyalar ev sahiplerine ekstra masraflar yaptırmanın yanı sıra büyük can sıkıntısı da yaşatmaktaydı. Bu durumdan büyük üzüntü duyan firma elemanları şimdilerde kullanmakta oldukları asansör sistemi sayesinde sorun çıkmadan kısa sürede taşınmaları gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşamaktalar.

Ata evden eve asansörlü taşımacılık olarak sektörde işleri hızlandırmakta ve kolaylaştırmakta olan her türlü sistemi bünyemizde bulundurmaktayız. Bu sayede sizlerde kendi işlerinizin başındayken bizler anahtarlarınızı teslim alıp, bir an önce işe başlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir