Taşımacılıkta Müşteri Memnuniyeti

Taşımacılıkta Müşteri Memnuniyeti

Günümüzde birçok taşımacılık firması hem daha fazla maaş ödememek için hem de aynı anda birden fazla iş alabilmek için taşımacılık hizmeti için ayırdıkları araçlarında tek şoför bulunduruyor. Bu durumdan belki taşımacılık firması zaman ve para yönünden tasarruf ediyor olsa da; şehirler arası hizmet veren nakliye firmalarında bulunan bir araçtaki tek şoför sürekli mola verdiğinden dolayı evi taşınacak kişi zaman yönünden mağdur oluyor.

Ata Nakliyat firmasına baktığımızda ise; tamamen müşteri memnuniyetine odaklanmakta olan bir hizmet anlayışının bizleri beklediğini söylemek mümkün olacaktır. Araçlarında hesaplanan uzaklık derecesine göre bazen 2 şoför de bulunduran Mersin evden eve asansörlü taşımacılık firması sayesinde müşteriler zamandan tasarruf ediyor. Ata Nakliyat firması sizlere zamandan tasarruf etmenin yanı sıra aynı zamanda da sigorta desteği de sağlıyor.

Özellikle şehirler arası yolculukta meydana gelebilecek olası kazalar eşyalarınızın zarar görmesine neden olabilir. Tüm bu olumsuz olası olayları da dikkate alarak çalışan firması en yüksek miktardan seyahat sigortanızı ödeyerek güven sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir