Toroslar Evden Eve Nakliyat

Toroslar Evden Eve Nakliyat

Herhangi bir sebebe bağlı olarak şehir içinde ya da şehirler arası taşınma ihtiyacı duyan kişiler öncelikli olarak eşyalarının zarar görmeden gidecekleri yerlere ulaşmasını ister. Eşya taşınacak yer şehirler arası olduğunda eşyaların zarar görebilme riski daha da artar.
Sizlere kaliteli hizmet sunan ve uzun senelerdir bu işin içinde olan firmamız Toroslar Evden Eve Nakliyat ile eşyalarınızı güven içerisinde taşıma sözü veriyoruz. Firmamız sizlerin güvenini kazanabilmek adına her geçen gün kendisini yenilemekte ve kaliteli araç ve gereçler ile eşyalarınızı gideceğiniz yere hızlı bir şekilde ulaştırır.

Mersin evden eve taşımacılıkta önemli olan konu eşyaların doğru ve düzenli bir şekilde paketlenmesi ve eşyayı taşıyacak araca yerleştirilmesidir. Düzgün bir şekilde paketleme yapılmayan eşyalarda kırılma ve deformasyonlar meydana geleceğinden bu işe özen gösterilmesi gerekir. Firmamız taşınma konusunda gerekli hassasiyetleri göstererek öncelikli olarak bizleri tercih etmenizle birlikte evinize gelerek hangi eşyanın ne şekilde taşınacağına karar veriyoruz. Profesyonel taşıma anlayışı ile hareket eden elemanlarımız, eşyalarınızın taşınacağı günde daha önceden belirlenen saatte evinize gelerek öncelikli olarak paketleme işlemlerini gerçekleştirir. Özellikle şehir dışına taşınacak kişilerin eşyaları daha uzun yol gideceğinden ve daha fazla darbeye maruz kalacağından daha farklı paketleme yöntemleri kullanılır. Taşıma işlemlerimiz tamamen profesyonel kadrolar ile yapılırken eşyalarınızda ilden ile taşımacılıkta sigortalanılarak güvence altına alınır.

Eşyalarınızın taşınma işleminin daha kısa sürmesi amacıyla kullanılan asansörlerimiz ile de eşyalarınız hızlı bir şekilde taşınacağınız yere aktarılır. Asansör ile taşıma günümüzde en fazla tercih edilen işlem olmakla beraber eşyalarınızın zarar görme olasılığı da %99 oranında azalır. Eşyalarınız evinizin en geniş penceresine ulaştırılan asansör sistemi ile taşınmakta ve kolayca evinizin içerisine aktarılmaktadır. Kaliteli hizmet almak ve eşyalarınızın zarar görmeden taşınabilmesi için firmamıza sizleri de bekliyoruz.

26 YORUM

comments user
Ferhat akın

Hem samimi hemde işini profesyonel yapan bir ekip. Her şeyiyle bizzat kendileri ilgileniyorlar. Böyle kaliteli nakliyatçılarla bizi buluşturan atanakliye.com bizzat teşekkürlerimi sunar Toroslar nakliyata teşekkür eder yolunuz hep açık, Allah razı olsun. Bundan sonra eşime dostuma gözüm kapalı tavsiye ederim.

comments user
Selim ayık

Her şey istediğimiz gibi oldu. Gözünüz kapalı Toroslar nakliyatı tercih edebilirsiniz, her şey için teşekkürler.

comments user
Murat öz

Gerek firma iletişimi gerek taşıma sırasındaki gösterdikleri özen mükemmeldi. Eşyayı zamanında alıp zamanında hasarsız ve tertemiz şekilde teslim ettiler. Firmaya teşekkür ederiz. Yine kendilerini tercih edeceğiz.

comments user
Kemal Sunal

Sanırım evden eve taşıma budur. En ufak bir eşyada hasar veya kırılma olmadı. Güven, kalite, zamanlama, iletişim ve çalışma harmonisi içinde taşıma işlemlerini gerçekleştiren söz verdiği gibi sözünü yerine getiren ekibine çok teşekkür ederim. Kazançları bol, yolları açık, bilekleri güçlü olsun.😉😉😉

comments user
Fatih Abay

Gayet sorunsuz, beklenmedik bir problem veya ücret çıkarmadan güzelce işi hallettiler, ellerine sağlık.

comments user
Salih bay

Evimizi taşıdık. Eşyalarımız yeni ve hassas olduğu için tedirgindik fakat hiç düşündüğümüz gibi olmadı. Kırılacak mutfak eşyaları ya da küçük eşyalar için paketlemeleri biz gayet özenle yapmış ve kutulamıştık. Büyük parçaların demontaj ve montaj işlemlerini Toroslar Nakliyedeki arkadaşlar yaptı.Büyük parçaları iyice paketleyip hatta kirlenmesin diye streçleyip o şekilde taşıyorlar. Her iki lokasyonda da asansör kurulmasının da kolaylığı ile eşyalar zarar görmeden özenli bir şekilde taşındı. Korktuğumuz gibi bir deneyim olmadı ve ne söylendiyse o yapıldı. Zamanlama gayet iyiydi. Ekibe teşekkürler, hiç bir sorun yaşamadan tüm eşyalarımız geldi kuruldu.

comments user
Kelime nal

Firma, yükümlülükleri,taşıma,fiyat~fayda dengesi açısından gayet iyiler.Çalışanları son derece özenli ve saygılı insanlar, belirttikleri saate geldiler,seri ve özenli bir paketlemeden sonra yeni adrese taşınmayı yine aynı özenle gerçekleştirdiler. ekibine sonsuz teşekkürler, tüm tanıdıklarıma bu özenli firmayı tavsiye edeceğim.

comments user
Fetih bey

Toroslar firması ile telefonda iyi bir iletişim kurduk her şeyi ayrıntılı bir şekilde konuştuk her konuda yardımcı oldular ayrıca yapılabilecek ve yapılamayacak şeyleri açıkça söylediler eşyalar zararsız bir şekilde ve görüştüğümüz saatte taşınmaya başladı ve bitti kaliteli hizmet ve güven veren yaklaşımlarından dolayı ayrıca teşekkür ediyoruz Toroslar firmasını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

comments user
Sultan

Zamanında geldiler. Eşyalar çabucak taşındı.
Eşyalarda ve duvarlarda hicbir çizik veya kırık yoktu. Taşımadılar güler yüzlü ve becerikli insanlar. Herşey için çok teşekkür ederim.

comments user
Ali karlı

Tam zamanında geldiler, çok hızlı ve seri bir şekilde zarar ziyan vermeden çalıştılar. Uyumlu çalışıyorlar, yaklaşımları çok yardımcı oldu, çok memnun kaldık, herkese de tavsiye ederiz. Çok teşekkürler ekibe,10 numara iş çıkardınız.

comments user
Melike Ulusoy

Ben sıkı bir pazarlıkçıyım. Bu iş için de ayırdığım bütçeden bir kuruş fazlasını vermek istemedim. ve tüm alternatif kanalları denedim. Toroslar nakliyat normalde ayırdığım bütçenin üzerinde teklif verdi. Ama sonrasında görüşerek planladığımız noktaya geldik. Ayrıca beni korsan nakliyatçılardan kurtardığı için özel teşekkürlerimi iletmek isterim.

comments user
Fatiha Laylak

tam zamanında geldiler güler yuzlu ultra hızlı tasıma çok teşekkürler Toroslar nakliyat’a Teşekkür eder ve başarılar dilerim…

comments user
Kara baba

Çok memnun kaldık diye başlıyorum yorumuma. İlk defa nakliye ihtiyacımız oldu ve atanakliye.com aracılığıyla arayıp konuştuğumuzda aklımızda hiç soru işareti kalmadan en hızlı şekilde anlaştık çünkü ilk konuşmadan son konuşmaya kadar çözüm odaklı ve işinin ehli bir ekiple çalışma fırsatımız oldu.

comments user
Salih uçan

Gayet güzel bir hizmet aldık. Fiyat olarak da uygundu. Arkadaşlara teşekkür ederim. Herkese tavsiye edebilirim. Sıkıntı yaşamayacağınız bir firma.

comments user
Halil söyler

Gerekli hassasiyetleri güler yüzlü saygılı dürüst çalışmaları sebebiyle kendilerine çok teşekkür ederim.
Rabbim bu şekilde çalıştıkları müddetçe kazançlarını daim etsin.

comments user
Halil söyler

Gerekli hassasiyetleri güler yüzlü saygılı dürüst çalışmaları sebebiyle kendilerine çok teşekkür ederim. Rabbim bu şekilde çalıştıkları müddetçe kazançlarını daim etsin…

comments user
Mert Fırat

İkinci taşınma işlemi için yeniden kendilerini seçtim. Yine yanıltmadı. Haftaya yine taşınmam var. Onu da bu arkadaşlara yaptıracağım.

comments user
Emir kaplan

Çok memnun kaldım. Çok sıkıntılı bir eve taşındım, taşınırken ben gerildim ama firma çalışanları beni rahatlattı. :) Çalışanlar güler yüzlü ve çözüm odaklıydı. Herkese tavsiye ederim.

comments user
Ömer furkan

Herşeyden önce son derece hızlı ve pratik bir taşıma gerçekleştirdiler. Paketleme ekipmanları yeterliydi. Tüm çalışanlara teşekkür ederiz.

comments user
Gaye hakkan

Başlangıçta planlamamış olduğumuz tüm aksiliklere rağmen güler yüzlü ve samimi yaklaşımlarında hiçbir değişim olmadan güvenle taşıdılar. Tüm ekibe çok teşekkür ediyorum.

comments user
Şafak ali

Cemil Bey ve ekibi tam saatinde gelip çok profesyonel bir şekilde taşıma işlemini sorunsuz ve hızlı gerçekleştirdi. Ev taşıma stresini ve zorluğunu minimuma indirdikleri için kendilerine teşekkür ederim. Bir sonraki sefer hiç düşünmeden kendilerine güvenebilirim.

comments user
Onur belim

Taşındığım sitelerin yönetimlerinin kuralları gereği bir sürü yaptırım uygulandı buna rağmen duruşları ve iyi niyetlerini bozmadan sağlıklı bir şekilde nakliye işlemini gerçekleştirdiler. Her Anında gerek diğer taşımacı arkadaşlar hep iletişim halindeydi. Çok memnun kaldım. Tavsiye ederim.

comments user
Enes Furkan

ekibi oldukça profesyonel calistilar. Zamaninda geldiler. Paketleme konsunda bizim eksiklerimizi de giderdiler. 4 saat icerisinde her sey tamamdi. Bundan sonra tum nakliye ihtiyaclarimizda tek arayacagim yer Toroslar nakliyat…

comments user
Mami enes

ekibine sonsuz teşekkürler. Kilometrelerce yolu zamanında ve hasarsız geldikleri için minnettarız. Ayrıca iletişim ve güven tercih sebebidir.

comments user
Ömer selim

Çok memnun kaldık. Zamanından önce gelmeleri, hızlı ve dikkatli taşımaları ve bize olan tutumları gayet iyiydi. Herkese tavsiye ederim. Teşekkürler TOROSLAR NAKLİYAT :)

comments user
Suat kılıç

Çok memnun kaldık tekrar taşınırsak kesinlikle tercih edeceğiz. Özenle eşyaları sarıp taşıdılar hiçbir sıkıntı yaşamadık. En önemlisi çok hızlı bir şekilde sorunsuz yeni evimize geçtik. Çalışanlara çok teşekkür ediyoruz emeklerine sağlık.👍👍

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir