YANPAR ATA EVDEN EVE ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

YANPAR ATA EVDEN EVE ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK
Taşımacılık sektöründe Yanpar Ata evden eve nakliyat nihai kurallar içerisinde; ev eşyalarınızı veya ofis eşyalarınızı yâda fabrikada bulunan her tipte makine gibi takımları sarsılmadan titizlikle zarara uğratmadan dikkatli bir şekilde yerine ulaştırıyoruz. Yüksek katlı binalara bina sayısına aldırış etmeden kapıdan sığmayan mobilyalar olsa bile ev gereçleri için özenli bir şekilde aktarım işlemleri yapılır. Paketleme esnasında oluşabilecek zararlara engel olan yük kaldıraçları sayesinde en, boy ve yükseklik ölçülerine uygun olarak hazırlanan makinelerimiz sayesinde köpüklerle işlem yaparak uygun araç filomuz sayesinde pratik hizmetler verilir. IMG-20160401-WA0009
Dengeli kaldıraçlar yardımıyla Yanpar Ata evden eve taşımacılık dışarıdan yardım alarak yükler sorunsuz bir şekilde sevk edilmesi gerekilen yere ulaşır. Kamyonların içerleri düzenli olan işin kalitesini önemseyen; mümkün mertebe karmaşık taşıma yapmadan paketleme kurallarını aksatmamdan hizmet verilir. Gerekli personeli bulunan alüminyum gibi farklı tipte olan fabrika yâda işletmelere yönelik özel işçilikler verilir. Tezgâh gibi işlevi yüksek olan kullanım makinelere dair özel sistemli şekilde hizmet verilmektedir. Yıllardır müşterinin memnuniyetini kazanan şehirlerarası transfer işlemlerinde sorun çıkarmadan sistemli çalışan kadromuz her gün hizmetinizdedir. Nakliye bedelleri için danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.
Ev taşıma derdine son veren Yanpar Ata evden eve asansörlü taşımacılık sizi bu yükten kurtaracak olan gardırop gibi yatak odanızda olan kurulum yapılması gereken ev eşyalarına de montaj işlemi yapılır. Yerine montajlama işleminde uzman kadromuz hizmet vermektedir. Malzemelerin kalitesine uygun olan kolileme yükümlüklerine dikkat edilerek yapılır. Asansör katkısı yaparak 30 katlı yüksek olan füze tarzı evlerde bile sorun olmadan %100 zararsız hizmetler müşterilerimize verilmektedir. Ürün kitlesine uygun olan evden eve taşıma sistemi sayesinde kurumsal firmalara kadar hizmet verecek derecede hizmet kalitemizi arttırmış durumda olmaktayız.

0 yorumlar

Yorum Yaz

Yıldızlı Alanlar boş bırakılamaz