YANPAR ATA EVDEN EVE NAKLİYAT

YANPAR ATA EVDEN EVE NAKLİYAT

Her ne sebeple olursa olsun taşınma işlemi birçok kişiyi düşündürmekte, zahmetli ve stresli olması nakliye şirketlerinin tercih edilmesini sağlamaktadır. Eğer bu işi kendi başınıza yapmaya karar verdiyseniz yapmanız gereken birçok iş sizi beklemektedir. Tabi bunun için uygun zamana ve geniş bir çevreye ihtiyacınız vardır. Bu iki kritere sahip olsanız bile oldukça yorulacak, eşyalarınız muhtemelen zarar görecek ve maddi olarak daha çok masraf edeceksiniz. Yanpar ata evden eve nakliyat firması daha uygun fiyatlar ile yorulmadan ve eşyalarınız zarar görmeden taşınma işleminizi gerçekleştirecektir.  edited_P_20160403_131336

Siz kahvenizi yudumlarken eşyalarınız bir organizasyon dahilinde, dilerseniz garanti kapsamında taşınacaktır. Taşınma işleminde eşyalarınız zarar görmemeli, bunun için eşyalarınızın cinsine göre uygun ambalaj malzemeleri ile paketlenmesi gerekmektedir. Cam ve porselen bardak, tabak, süs eşyaları gazetelere sarılarak oluklu mukavvalara yerleştirilir. Elektronik eşyalarınız (bilgisayar, buzdolabı, televizyon, fırın, çamaşır ve bulaşık makinesi) baloncuklu poşetlerle, koltuk, çekyat, halılarınız streç ile kaplanarak toz ve diğer olumsuz koşullara karşı dayanıklı hale getirilir. Mobilyalarınız deneyimli personel tarafından sökülerek yeni yerine montajı yapılır. Yüksek katlı binalardan eşya indirmek veya çıkartmak oldukça zahmetli ve tehlikelidir. Bunun için güvenli çözüm asansörlü sistemlerdir. Yanpar ata evden eve taşımacılık personel güvenliği ve eşyalarınızın zarar görmeden rahat taşınabilmesi için asansörlü sistemleri bünyesinde bulundurmaktadır.

Ambalaj ve söküm işleminin ardından kapalı kasa nakliye araçlarına eşyalarınız düzgün bir şekilde istiflenmektedir. Bu sayede eşyalar nakliye sırasında oluşabilecek sarsıntılardan etkilenmemektedir. Nakliye işlemi öncesinde dilerseniz eşyalarınız sigortalanarak, sigorta poliçeniz size teslim edilir. Ev, okul, hastane, fuar, taşıma işlemlerinde hizmet veren, uzun yıllardır nakliye sektöründe yer alan Yanpar ata evden eve asansörlü taşımacılık bir telefon kadar yakınınızda.

 

0 yorumlar

Yorum Yaz

Yıldızlı Alanlar boş bırakılamaz