YANPAR ATA EVDEN EVE NAKLİYAT

YANPAR ATA EVDEN EVE NAKLİYAT
Evlerinizde yâda yaşam alanlarınızda eşyalara zarar vermeden hiçbir parçayı kırmadan dökmeden Yanpar Ata evden eve nakliyat sevk işlemleri yani aktarım işlemleri sorunsuzca yapabilen kurumsal seviyede hizmet vermekte olan firmadır. Müşterilerimiz için taşımacılık adına şehirlerarası kilometre hesabında ücretlendirmeye tabi tutularak; nakliye işlemleri yapılır. P_20150526_1635521-660x330Firmamız asansör sisteminde hidrolik frenleme sistemi olan makineler sayesinde zarara uğramadan yüksek katlardan aktarımları yapılır. Eşyaları herhangi bir darbeye karşı koruyacak şekilde karton ve destek sağlayıcı maddeleri kullanarak hizmet veriyoruz.
Kırılma, yıpranma yâda hasar görmeden eşyalar sınır tanımadan nakliye işlemleri yapılır. Uygun araç filosuna sahip olan Yanpar Ata evden eve taşımacılık firması tente sisteminde düşük kilometreli tırlarımız sayesinde sorunsuzca aktarım işlemleri yapabilen firmadır. Evden eve sistemli bir şekilde yıllardır sizler için değer taşıyan, kıymetli eşyalarınızda, yük içeren tonaj farkına bakılmaksızın; kaliteli ve özen göstererek pratik işlemlerle taşıma yapılır. Naylon, karton, özel destekleyici ambalajlama ürünleri, palet, tahta kafes gibi tüm ambalajlama ürünlerinde koruma kartonları kullanarak sarsılmayı engelliyoruz. Tüm parçalar için özellikle kıymetli cam eşyalarınızı defalarca şişkin naylonlara yâda gazete parçalarına destekleme işlemini yaparak nakliye işlemleri sorgusuzca yapılmaktadır. Ayrıca kolayca bozulabilen elektronik eşyaların parçalarına dikkat ederek işlem yapılır.
Asansör taşımacılığı son zamanlarda yerleşimleri hızla arttan finansman gücü yüksek seviyede gereken işler için yani yüksek yapıtlık binalarda kullanılması gerekilen Yanpar Ata evden eve asansörlü taşımacılık sistemli çalışan kaldıraç mekanizmalı makinelerimiz olmaktadır. Taşıma yapılmadan önce yerlerim yerleri kontrol edilerek alan hesaplamalarına göre nakliye bedelleri alınır. Çek edilecek olan ve taşınması istenilen malzemeler; kapılara çarpılmadan merdivenlerde hasa görmeden yüklemeleri yapılır. Kuleli binalarda modern eşyaların hiçbir bölmesine zarar verilmeden en kısa sürede kriterleri aşmadan taşıma hizmetleri değerli müşterilerimiz için verilmektedir.

0 yorumlar

Yorum Yaz

Yıldızlı Alanlar boş bırakılamaz