YANPAR ATA EVDEN EVE NAKLİYAT

YANPAR ATA EVDEN EVE NAKLİYAT
Eşya taşımacılığında Yanpar Ata evden eve nakliyat sistematik bir şekilde hizmet veren firmamız alanını hızla sistemlerini geliştirmeye devam etmektedir. Ofislerde ve bürolarda eşya depolama hizmetlerinde sınırsız hizmetler siz değerli müşterilerimiz için sınırsız düzeyde verilir. Sigortalı bir şekilde hizmet veren tüm taşıma sistemlerinde sorunlara karşı önlem almak amacıyla garantili hizmetler verilmektedir. Kırılma yâda eşyalarda her tip yaşam alanlarında kullanılan tüm donanımsal aletlere karşı garantili hizmet yapılır. edited_P_20160403_131336
Yıllardır bilgili kadrosuyla hizmet veren Yanpar Ata evden eve taşımacılık depolama hizmetlerinde pratik hızlı çözümler sizler için sunulmaktadır. Şehir içi veya şehir dışı hizmetler verilir. Eşyaları araca sığdırma işleminde problem yaşamadan firmamız garantisinde hizmetler verilir. Yemek masaları kullanılan şifonyer gibi montaj işleri gerektiren ev eşyalarında en hızlı ve zararsız pratik işlemler firmamız tarafından verilir. Stok düzenleme, raf düzenlemeleri, aktarım işlemleri gibi işlemlerde sorunsuzca uygun maliyetlerde işçilikler yapılır. Taşıma fok lift bulunan depolarda kırılacak eşyaların alt kısımlarına palet gibi önlemleri alarak tedbiri elden bırakmıyoruz. Ülkemizde nakliye sektöründe olumsuz oluşabilecek hiçbir düzenlemeye yer vermeden asansörler sayesinde sağlık ve özenli bir şekilde organizasyon yapılır.
Zamanında teslim imkân ve nakliye işlemleri Yanpar Ata evden eve asansörlü taşımacılık asansörler sayesinde hızlıca yapılarak sürekli gelişen teknik detaylara sahip oluyoruz. Villa fuar spor tesisleri, fabrika, ofis, büro, işletmeler, otel sektöründe, eğlence sektöründe, gibi her alanda parça sigorta yapılarak ambalajlama işlemleri yapılır. Özel toz getirmez araçlar sayesinde mevut sistemlerde kendimizi geliştirerek hizmet veriyoruz. Ayrıca tekstil depolama işlemlerinde askı olması gereken eşyalara zarar gelmemesine olanak tanıyan işlemleri sizler için sunmaktayız. Merdiven boşluklarına dikkat ederek kadife gibi kolay yırtılacak giyim ürünlerine dikkat edilerek hizmet verilir.

0 yorumlar

Yorum Yaz

Yıldızlı Alanlar boş bırakılamaz