YANPAR ATA EVDEN EVE NAKLİYAT

YANPAR ATA EVDEN EVE NAKLİYAT
Taşımacılık, her alanda gerekli ve yapılmakta olan bir sektör olmakta ve günden güne daha büyümekte ve profesyonelce uygulanmaktadır. Her türlü ihtiyaç ve gereksinimin düşünülmesi ile Yanpar ata evden eve nakliyat bu işleri yapmakta ve hızlı şekilde sistemlerini gerçekleştirmektedir. Uzaktan kolay ve zahmetsiz görülse de bu işte ancak uzman ve bilgili kişilerce yapıldığı zaman doğru ve eksiksiz hizmete ulaşılmaktadır. P_20160415_183119Ev, ofis veya küçük işyerleri dışında fabrika, holding ve otel gibi daha büyük işletmelere de hizmet verilmektedir. Şehir içi veya şehir dışı her yere firma olarak hizmet götürülmekte ve bu işi senelerce yapan, özverili ve bilgili kişilerce yola çıkılmaktadır.
Taşımacılık konusunda yapılan keşfin de önemi büyük olması nedeni ile keşif yapılmadan fiyat verilmemektedir. Bu keşif esnasında dairenin bulunduğu semt ve kata bakılmakta ayrıca yeni taşınacak evin semt ve bulunduğu katta hesaba katılmaktadır. Apartmanda asansör olup olmaması ve taşınacak eşyaların miktarı da kamyon büyüklüğünü ve gereken personel sayısını belirlemektir. Keşif yapıldıktan sonra Yanpar ata evden eve taşımacılık firmasına gelen keşif dosyası ile birlikte fiyat belirlenmekte ve müşteriye sunulmaktadır. Taşınacak eşyalar ile de bu esnada notlar alınmakta montaj gerekli eşyalar için gerekli tedbirler alınmaktadır. Dolap, gardırop ve yemek masası gibi montaj gerekli olan eşyalar için en hızlı ve güvenli hizmet verilmektedir.
Teknolojik gelişmeler her alanda kendini göstermekte nakliyat işlerinde de yer almaktadır. Yüksek apartmanlarda yaşayan insanların nakliyat işleri için Yanpar ata evden eve asansörlü taşımacılık ile yapılmaktadır. Teknolojinin ve teknik yapıların kullanılması ile daha hızlı, yerinde ve doğru hizmet verilmektedir. Böylelikle personeller yüksek kat veya merdivenleri çıkmak zorunda kalmamakta asansöre koymak için uğraşmak zorunda kalınmamaktadır.

0 yorumlar

Yorum Yaz

Yıldızlı Alanlar boş bırakılamaz