YANPAR ATA EVDEN EVE NAKLİYAT

YANPAR ATA EVDEN EVE NAKLİYAT
Ev yâda kurumsal binaların taşınma işlemi nakliyat firmalar ile yeni bir boyut kazanmış uzun yıllardan bu yana taşınma işlemleri bu firmalar aracılığı ile yapılmaktadır. Nakliye firmaları birçok kolaylığı beraberinde getirmiş, eşyaların zarar görmeden hızlı bir şekilde taşınmasını sağlamıştır.IMG-20160401-WA0009 Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve profesyonel olarak işini yapan Yanpar ata evden eve nakliyat şirketi de bu firmalar arasında tercih edilir olmuştur. Nakliye işinin zorluklarını ve stresini üzerinden alarak kafanız rahat bir şekilde yeni hanenize taşınmanız için gerekenler itina ile yapılmaktadır.
Güvenli ve sistematik bir şekilde zaman kaybına mahal vermeden nakliye işlemi gerçekleştirilmektedir. Bunun için öncesinde iyi organize olunmalı taşınacak eşyalar ve bina incelenerek plan yapılmalıdır. Taşınma işlemi için kullanılacak personel sayısı, ambalaj malzemesi miktarı, nakliye aracının cinsi belirlenmelidir. Tecrübeli personel ile nakliye günü taşınma işlemi başlamış olur. Eşyalarınızın cinslerine göre çeşitli ambalaj malzemeleri kullanılarak paketleme işlemi yapılır. Ambalajlama işleminde baloncuklu poşet, oluklu mukavva ve streç kullanılarak eşyalarınızın çizilme, kırılma ve tozlanmasına karşı biri dizi önlem alınmış olur. Mobilyalarınız deneyimli ustalar tarafından sökülerek tek tek ambalajlanır. Koltuk ve çekyatlarınız streç ile sarılır. Yüksek katlı binalardan eşyalarınızın indirilmesi zor olabilir. Eşyalarınızın zarar görmeden indirilmesi için asansörlü sistem kullanan Yanpar ata evden eve taşımacılık ile güvenli bir şekilde nakliye yapılmaktadır.
Nakliye için kullanılan araçlar kapalı kasa ve eşya taşımak için özel tasarlanmış araçlardır. Eşyalar araca belirli bir düzen dahilinde istiflenerek hareket esnasında devrilerek zarar görmesi engellenmiş olur. Gerek eşyaların indirilmesi, gerekse nakliye sırasında alınan önlemler ile hem personel güvenliği hem de eşyalarınızın zarar görmemesi Yanpar ata evden eve asansörlü taşımacılık ile mümkün olmaktadır.

0 yorumlar

Yorum Yaz

Yıldızlı Alanlar boş bırakılamaz