Yanpar ata evden eve nakliyat

Yanpar ata evden eve nakliyat
Evden eve nakliyat hizmetlerinin avantajları tartışılmaz. Sizi taşınma zahmetinin yorgunluğundan kurtarmakta ve planlı bir taşıma işlemi eşyalarınızın zarar görmeden nakliyesini sağlamaktadır. Nakliye sırasında eşyalar için gerekli hassasiyet gösterilmeli, çizik, kırılma ve deformasyona karşı önlemler alınmalıdır. Gardrop, yatak, masa, dolap, bilgisayar masası gibi eşyalar dikkatli bir şekilde sökülerek yeni yerine aynı şekilde montajı yapılmalıdır. Tüm bunları profesyonel bir şekilde yapan Yanpar ata evden eve nakliyat firması uzun yıllardır müşterilerine kalite güvencesinde hizmet vermektedir.
Taşınma işlemi öncesinde planlı bir organizasyon yapılmalıdır. P_20160308_152752Eşyaların çıkarılacağı bina ve kata bakılarak asansör gerekliliği, eşyaların miktarına göre gereken personel ve malzeme sayısı belirlenmelidir. Nasıl bir nakliye aracı ve ne kadar ambalaj malzemesi gerekeceği hususları önceden tespit edilerek taşınma günü hazır bulundurulur. Buda zaman kaybının önüne geçmektedir. Yanpar ata evden eve taşımacılık eşyalarınızın korunaklı bir biçimde taşınması için bir dizi önlemler alınmaktadır. Baloncuklu poşet ile ambalajlama yapılan eşyalarınız çizilme ve darbelere karşı korunaklı hale getirilmektedir. Cam tabak, bardak, porselen eşyalar, vitrin süsleri gibi malzemeler oluklu mukavvalar içine yerleştirilerek kırılmadan taşınması sağlanmaktadır. Elektronik eşyalarınız, halı ve kilimleriniz, koltuk/çekyatlarınız poşetler ile sarılarak taşıma esnasında tozlanmasına ve zarar görmesine engel olunur. Dilerseniz eşyalarınızı sigorta yaptırarak taşıtabilirsiniz. Sigorta yaptırdığınızda sigorta poliçenizi istemeyi unutmayınız.
Yüksek katlı binalardan eşya taşınması oldukça zahmetli, tehlikeli ve de eşyaların zarar görmesine sebep olmaktadır. Bu nedenle daha güvenli ve pratik bir yol olan asansörlü sistemler kullanılmaktadır. Bu sayede merdiven boşluğundan geçmesi ve indirilmesi zor olan eşyalarınız kolay bir şekilde, personel güvenliğini riske atmadan 0 ile sağlam bir şekilde nakliye aracına transfer edilmektedir.

0 yorumlar

Yorum Yaz

Yıldızlı Alanlar boş bırakılamaz