YANPAR ATA EVDEN EVE NAKLİYAT

YANPAR ATA EVDEN EVE NAKLİYAT

Taşınmamızda yardımcı olacak en iyi yardımcı taşınma firmalarıdır. Evinizi taşımaya karar verdiyseniz ilk olarak bir taşıma şirketiyle anlaşırsanız ne eşyalarımız zarar görür nede siz yorulursunuz. Artık taşınma işlemleri çok daha kolay daha önceki yıllarda taşınma hazırlıkları günlerce sürerdi. Tek tek gazete kâğıdına sar onları kolile, o ağır kolileri merdivenlerden indir. Bütün bu işler insanları hem fizyolojik hem de psikolojik olarak yormaktaydı. Artık o kadar kolay ki taşınma firmaları eşyaları paketliyor, koliye koyuyor ve asansörlü sistemle taşımaktadır. Yanpar ata evden eve nakliyat firmamızda eşyalarınız sizi yormadan taşınmaktadır.
Firmamız eşyalarınızı gelip inceledikten sonra nasıl paketleme yapılacağı, P_20151014_130952asansör sisteminin gerekli olup olmadığı gibi incelemeler yapıldıktan sonra fiyatta belirlenerek ve günde ayarlandıktan sonra anlaşma sağlanırsa taşınma işlemi belirlenen günde yapılır. Eşyalar deneyimli ekip arkadaşlarımız ile en iyi şekilde paketlenir. Kırılacak olan eşyalar yanpar ata evden eve taşımacılık personeli tek tek zarar görmeyecek şekilde sararak taşınmaya hazır hale getirilir. Kumaş yüzeyli eşyaların kumaşları zarar görmeyecek şekilde iki kat olarak sarılır. İlk kat yumuşak kumaş dokulu bir malzemeyle sarılır, ikinci kat ise naylon, eşyayı yağmur kar gibi hava şartlarından koruyarak ıslanmasını, nemlenmesini önleyecek şekilde sarılır. Daha sonra asansör sistemi ile zarar görmeden taşınır.
Asansör sistemi apartmanın dışına kurulan asansöre benzeyen düzenekle evden nakliye arabasının içine kadar eşyaları indirir. Merdivenden indirilmediği için eşyalarınızda çarpma, düşme gibi bir durum olmayacağı için eşyalar zarar görmeden nakliye aracına taşınarak eşyaların taşınması tamamlanılır. Firmamız yanpar ata evden eve asansörlü taşımacılık sayesinde personelde yorulmadan eşyalarınızın taşınması sağlanır. Paketleri açılan eşyalar eşya sahibinin gösterdiği yerlere itina ile yerleştirilir.

0 yorumlar

Yorum Yaz

Yıldızlı Alanlar boş bırakılamaz