YANPAR ATA EVDEN EVE NAKLİYAT ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

YANPAR ATA EVDEN EVE NAKLİYAT
ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK
Şehir içi, şehirlerarası ofis, fuar, fabrika, hastane, okul, mekanik cihaz, evden eve, depo gibi, hangi taşımacılık ile ilgili ihtiyacınız varsa, yanpar ata evden eve nakliyat tek adresiniz. Taşımacılıkta sizleri bekleyen karışıklıkları, sizleri bekleyen stresi ve sizlerin düşünmesi ve yapması gereken her şeyi firmamız sizin adınıza yapmaktadır. Nakil ve taşımacılık işlemlerimiz, firmamızın firma içi eğitimlerinde alınan kararlar doğrultusunda taşımacılığın sistemli, edited_IMG-20160401-WA0012etkili ve hızlı çalışma prensipleri oluşturulmuş olup, çalışmalarımız bu oluşuğa göre sırasıyla yapılmaktadır. Toplama kuralları, paketleme kuralları, yerleştirme kuralları, taşıma kuralları, kurma kurallarının hepsinin bir çizelgesi olduğundan işlemlerimiz asla aksamaz ve gerekli tedbirler doğrultusunda nakil işi gerçekleşir.
Yanpar ata evden ve taşımacılık ile alınan bütün malzemeler aynı şekilde dökülme, kırılma, paslanma, erime, çizilme olmadan teslim edilir. Firmalarımızla karşılıklı görüşmeler sonucunda planlanan nakil işlemi saat kaçta ise o saatte ekibimiz hazır olmaktadır. Yaz-kış, çok sıcak-çok soğuk, yağmur-çamur fark etmeksizin hizmetlerimizin kalitesini etkilememektedir. En hassas olan eşyalarınızı dahi istediğiniz gün ve saatte alır, teslim eder nakil işlemini sonlandırırız.
Bu sektörde sorunsuz taşımacılık dinelince ilk akla gelen isim olmaktan gurur duyuyoruz. İlk isim olmak için çözüm odaklı olarak çalışmış ve teknolojiyi takip ederek, daima alanımızda diğer firmalardan ileride olmayı başarmış durumdayız. Son teknoloji ile nakil işlemlerimizi yaparak eşyalarınızı ve malzemelerinizi taşıma esnasında elden kayma olmasın diye yanpar ata evden eve asansörlü taşımacılık sunar. Böylelikle taşıma esnasında elden kayma gibi sorunları ortadan kaldırıyoruz. Eşyalarınız ve malzemeleriniz firmamızın garantisi altındadır. Ayrıca firmamızı ile çalışmaya başladığınız andan itibaren sizler için değerli olan eşyalarınız ve malzemeleriniz firmamız tarafından sigorta altına alınmaktadır.

0 yorumlar

Yorum Yaz

Yıldızlı Alanlar boş bırakılamaz