YANPAR ATA EVDEN EVE NAKLİYAT

YANPAR ATA EVDEN EVE NAKLİYAT
Nakliye alanında profesyonel, kaliteli ve sorunsuz olarak hizmetler sunan Yanpar ata evden eve nakliyat olarak eşyalarınızın yeni adresine ulaştırılmasında titiz çalışmalar gerçekleştirilmekteyiz. Hizmet taleplerinden itibaren başlayan çalışmalarda ilk aşamada ekspertiz çalışmaları yapılmakta ve taşınacak alanla ilgili ayrıntılı olarak hazırlanan raporla nakliye fiyatı belli olacaktır. Fiyat konusunda anlaşıldığında yapılan ön araştırmalara göre taşıma sırasında kullanılacak ambalaj malzemesi, elaman sayısı ve araç kapasitesi belirlenmektedir.IMG-20160318-WA0008
Ev, ofis, tekstil firması, villa, fabrika gibi taşımacılık hizmetleri veren Yanpar ata evden eve taşımacılık firmamız eşyalarınızı özenle paketlemektedir. Hava kabarcıkları bulunan plastik malzeme ile kaplanan eşyalarınız ister şehir içi, isterseniz de şehirler arası nakliye hizmetlerinde oldukça güvenli bir şekilde yeni adresine ulaştırılmaktadır. Kırılacak eşyalarınız için ekstra özel malzemeler kullanılmakta ve özellikle bilgisayar gibi teknolojik cihazlarınızın paketlenmesinde köpüklerle desteklenerek çok daha güvenli bir sistem oluşturulmaktadır. Nakliye alanında asansörlü araçlarımızda bulunmakta ve biçimsiz merdivenler, dar koridorlar taşıma esnasında sorun olmaktan çıkarılmaktadır. Bu şekilde asansörlü araçlar dokuzuncu kata kadar uzanabiliyor ve eşyalar bu şekilde hem hızlı, hem de çok daha güvenli bir şekilde taşınabiliyor.
Bu şekilde Yanpar ata evden eve asansörlü taşımacılık hizmetlerimiz ile nakliye alanında büyük kolaylıklar sağlanmaktadır. Ayrıca araç dizaynları taşınacak eşyalara göre ayarlanmaktadır. Özellikle kırışmasını istemediğiniz eşyalarınız için askılı araç dizaynları bulunmaktadır. Genel olarak 3+ 1 bir evi tek seferde taşıyabilecek aralıklarda araçlarımız bulunmakta ve fiyat olarak ta ekonomik taşıma özellikleri ortaya çıkmaktadır. Sigortalı taşımacılık hizmetleri ile de eşyalarınız taşıma süreci boyunca firma güvencesi altında olacaktır. De monte olarak taşınan eşyalar yeni adresinde monte edilerek teslim edilecektir. Kaliteli, güvenli ve hızlı taşımacılık hizmetleri sunan firmamızın önceliği her zaman müşteri memnuniyetidir.

0 yorumlar

Yorum Yaz

Yıldızlı Alanlar boş bırakılamaz