YANPAR ATA EVDEN EVE TAŞIMACILIK

YANPAR ATA EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Nakliyat işi de teknolojik gelişimle beraber değişti. Taşınma işleri daha hızlı ve kolay olmaya başladı. İnsanlar daha az emek harcayarak daha kısa sürede taşınma işini gerçekleşir oldu. Firma çalışanları eskiden eşyaları kendi güçlerini kullanarak yaparlardı. Sakatlanma olasılıkları çok fazlaydı. Şimdi ise asansör sistemi ile eşyalar zarar görmeden taşınmaktadır. Asansörlü taşınma işinden hem çalışsan hem de eşyası taşınan kişi memnun olmaktadır. Firmamız yanpar ata evden eve asansörlü taşıma asansörlü sistemi ile eşyalarınız asansörlü sistemde aynı gün içinde hatta eşyanın çokluğuna göre aynı gün bile taşınabilmektedir.

Eşyalar önce demonte edildikten sonra sarılarak, paketlenerek taşınmaya hazırlandıktan sonra uygun bir nakliye aracı ile aynı şehir ya da şehir dışına eşyanız taşınmaktadır. Eşyalar paketlenirken paketleme işinde kullanılan malzemeler geri dönüşebilen malzemelerden kullanılır. Ekolojiye zararları yoktur. Kirlenebilen yüzeyleri olan eşyalarda koltuklar yatak gibi kullanılan malzemeler sık sık temizlenmektedir. Mobilyaların zarar görmemesi için ise kalın battaniye benzeri malzemelerle sarılarak taşınmaktadır. Bütün bu tedbirlere rağmen eşyanız zarar görürse zararınızı ödeme garantisi veriyoruz. Firmamız ata evden eve taşımacılık olarak eşyalar taşınmadan önce sigorta yapıyoruz ki garantimiz sözde değil kâğıt üzerinde de geçerli sayılıyor. Atalarımız ne demiş söz uçar yazı kalır.

Nakliyesi yapılacak eşyalar sarılıp, paketlendikten sonra taşınır nakliye arabasına yüklenen eşya burada da en iyi şekilde muhafaza edilerek taşınacağı yere götürülür. Burada da uygun bir şekilde taşınan eşyalar paketleri açılıp montajı gerçekleştirildikten sonra eşya sahibinin gösterdiği yerlere yerleştirildikten sonra son kontrolleri yapılır ve müşteriye teslim edilir. Bütün bu işlemleri yanpar evden eve nakliyat firması olarak firmamız yaparken size de taşınmış evinize yerleşmek kalıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir