Yenişehir Evden Eve Nakliyat

Yenişehir Evden Eve Nakliyat

Mersin Yenişehir’de hizmet veren nakliye firmamızdan yardım alarak evden eve nakliyat yapmanız artık çok kolay. Ayrıca, nakliye işinde kullandığımız geniş kapasiteli nakliye araçları ve nakliye işinde çalışan deneyimli personelimiz sayesinde diğer müşterilerimiz gibi siz de eşyalarınızı bize güvenle emanet edebilir ve taşınma işinizi en kısa sürede güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Şehir içi ve şehirler arası da nakliyat yaparak nakliye işinde uzmanlaşan bir firma olan Ata Nakliyat firmamız sayesinde konusunda görüşerek taşınma konusunda uzman yardımı almak isterseniz, yapmanız gereken sadece firmamıza bir telefon açmak ve bu konuda bizden detaylı bilgi almak.

Üstelik taşınmadan önce de beyaz eşyalarınız ya da diğer eşyalarınızın güvenli bir şekilde ambalajlanarak zarar görmeden taşınması için de firmamızdan yardım alabilirsiniz. Bunun yanı sıra, taşınma sonrasında gerekli olabilecek montaj veya beyaz eşyalarınızın kurulması gibi işleri de yaparak taşınma işinizi mümkün olduğunca kolaylaştırıyoruz.
Yenişehir Evden Eve Nakliyat Firmamızla Güvenle Taşının
Şehirler arası nakliyat ve şehir içinde evden eve nakliyat yapan firmamızdan hizmet alarak mümkün olan en kısa sürede ve güvenle taşınabilirsiniz. Bununla beraber, taşınma için firmamıza telefon açarak ya da gün içerisinde uğrayarak taşınma için gerekli ambalaj malzemesi istediğinizde ya da taşınmada kaç personelin gerekli olacağı gibi konuları önceden belirleyebilir ve piyasa fiyatlarına en uygun fiyat garantisi sayesinde hem fiyat açısından hem de teknik açıdan kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Taşınma gibi zor ve zahmetli bir işten firmamız sayesinde rahatlıkla kurtulun. Bunun yanı sıra, zarar görmesinden endişe ettiğiniz her türlü ev eşyanız da tecrübeli personelimiz sayesinde güvende. Günün her saatinde taşıma hizmeti alabilmek için sizi Yenişehir Ata Asansörlü Nakliyat firmamıza bekliyoruz.

25 YORUM

comments user
Ergül Özçam

Zamanında ve başarılı bir taşıma organizasyonu oldu, problemli herhangi bir şey olmadı, her şey için teşekkür ederiz.

comments user
RENGİN ASLIHAN ERKÖSE

Her şey baştan sona kadar gayet iyiydi. Sabah erkenden işe koyulmaları, paketlemeye özen göstermeleri, çok kısa sürede eşyaları taşıyarak kurmaları daha ne olsun ki. Teşekkürler Yenişehir Nakliyat. Taşınan biri olarak daha ne olabilirdi ki. Elinize sağlık.

comments user
Umut bostancı

Tam dedikleri saatte geldiler. Çokta güzel iş yaptılar. Nakliyede bir sorun yaşamadık. Daha bütün eşyaları kontrol edip yerleştirme fırsatı bulamadık ama paketlemeyi mümkün mertebe iyi yapmaya çalıştılar. Ellerine sağlık. Sıkıntı yaşamadık.

comments user
Ümit Asena

Merhaba,
Evin taşınması benim yorum yazmamdan daha hızlı oldu :) Yenişehir nakliyat ve ekibine tekrar buradan da teşekkür ederim. Sorunsuz, kusursuz ve özveriyle çalıştılar. Kendileriyle çalışmadan birçok olumlu yorum okumuştum. Ben de bu yorumlara katılmak istedim teşekkürler…

comments user
Nuriye bedir

Varyap sayesinde en ufak bir sorun yaşamadan, pratik, hızlı, güvenli şekilde taşındık, tüm çalışanları harika insanlar, hiç tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz.

comments user
Devran Özay

Bugüne kadar pek çok kez ev taşıdım. Bu sektörde Dürüst, sözüne güvenilir, dakik ve nazik çalışanlar bulmak çoğu zaman kolay değildir. Yorumlara bakarak verdikleri teklifi ortalama bir değerde bularak yenisehir nakliyatta karar kıldım. Zamanlama, nezaket, beceri ve işini düzgün yapma konularında oldukça iyiler. Böyle firmalar çoğaldıkça, taşınma stresinin azalacağını düşünmeye başladım. Sürprizleri sevmeyen biri olarak ne konuştuysak ona sadık kalınması vb konularda oldukça başarılı bulduğum bu firmayı tavsiye ediyor, ekibine teşekkür ediyorum.

comments user
Ahmet Melih kutukde

işlerini titizlikle yapıyorlar. Çalıştıkları diğer personel de son derece profesyonel. Yokuş başındaki evden 4. kattaki yeni evime eşyalarımı sorunsuzca taşıdılar. Herşey için çok teşekkür ederiz.

comments user
Engin oflazoğlu

Paketleme işlemini ekibe yaptırmak, sonrasında eşyalarımızı bulmakta çok sıkıntı yaşatmış olsa da 3 saat gibi kısa bir sürede her şey taşındı ve yeni eve taşındık.

comments user
Erhan Hüseyin madak

Hepsi iyi niyetli ve gerçekten hiçbir sıkıntı çıkmadan işlerini hallettiler. Kısa süreli ve düzgün çalıştılar. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

comments user
Nail heybet

Taşınma işlemi tam söyledikleri zamanda gerçekleşti. İstediğimiz her şeyi yaptılar. Fiyatta bu ekonomik koşullarda iyiydi. Memnun kaldık.

comments user
Huriye tozlu

Fiyat ve hizmet olarak müşteriyi tatmin edecek hizmet anlayışları vardır. Memnun kaldım, nakliyat firması arayan kişilere tavsiye edebileceğim bir firma.

comments user
Öykü balsak

Çoklu şehirli bir taşınma işimiz vardı. Meşakkatli bir işti. Sürecin başından beri oldukça yardımcı oldular. İşini gerçekten iyi bilen ve yapan bir usta. Her şey için teşekkürler. 👍🏼

comments user
Seyfullah azap

Çok anlayışlı ve kaliteli çalışma prensibine sahipler. Bundan önce 6 kere taşındım ama en memnun kaldığım buydu. Bu taşınmam ne kadar zor olsa da, nakliyeyi büyük titizlik ile kaliteli, sabırlı ve düzgün şekilde tamamladılar. Çok güvenilir ve saygılı insanlar. Kesinlikle öneririm.

comments user
Feza karagöz

Gayet memnun kaldık eşyalarımızı tamamen güvenli bir şekilde taşıdılar. Eşyalarda hiç bir zarar yok, nasıl alındıysa o şekil bırakıldı. Güler yüzlü hizmet veriyorlar, bir daha ev taşıyacak olsak yine bu firma ile çalışırım. İşlerini profesyonelce yaptılar.

comments user
Nazmiye evkuran

İlk görüşmeden son teslim anına kadar merak ettiğimiz her konuda yardımcı oldu. Söz verilen zamanda paketleme ve taşıma gerçekleştirildi. Teşekkür ediyoruz.

comments user
Nagehan postallı

Gerek hizmet anlayışı, gerek güler yüzlü personel, gerekse de ekip çalışması ile var yap nakliyat bu sektörün öncülerinden. Yenişehir nakliyat çalışanlarına sundukları hizmet için teşekkür ediyor, herkese tavsiye ediyorum.

comments user
Serkan fazlı dimçan

Sabah söyledikleri saatten daha erken geldiler. Eşyalarımı özenle paketlediler ve sonrasında kurulumunu yaptılar. Özellikle Yasin arkadaşımız çok gayretliydi ve İtina ile mobilyalarının kurulumunu yaptı. Eşyalarımı büyük bir titizlikle taşıdılar. Emekleriniz için çok teşekkürler.

comments user
Cihat lağarlı

Eşyaları düzgün ve hızlı bir şekilde paketleyip taşıdılar. Hiç bir sorun yaşamadım ve çok yardımcı oldular. Eşyalarım sağlam bir şekilde geldi.

comments user
Tuğçe kocaklı

Tereddütsüz ev taşıma işinizi teslim edebilirsiniz parantez açıyoruz her şey için teşekkürler bir sonraki taşınmamızda görüşmek üzere.

comments user
İrem Baylan

Öncesinde anlaştığımız zamanda gelip sağlıklı ve hızlı bir şekilde yükleme ve taşıma işlemlerini gerçekleştirdiler. firmasına teşekkür ediyorum.

comments user
Muhammed Fatih erginel

Şu ana kadar evimi bir kaç kez taşımak zorunda kaldım. En iyi hizmeti Yenisehir firması verdi. Tam zamanında ve sorunsuz bir iş çıkardılar kendilerine çok teşekkür ederim.

comments user
Şenol Kızılsaray

Zamanlama ve çalışanlar gayet iyiydi herhangi bir aksaklık yaşamadık.

comments user
Metehan çelik

İlk kez bir nakliye firması ile taşınıyorum, sağ olsun elinden gelen her şeyle ilgilendi ve çalışan arkadaşların bizzat başında durdu.
Çalışan arkadaşlar olabildiğince dikkatli ve mülayim arkadaşlar. Hepsinin emeğine sağlık. Aldıkları parayı hak ediyorlar. Size tavsiyem hiç araştırma yapmadan direk irtibata geçin ve gerisini ona bırakın.

comments user
Ayşenur Yeşilkaya

Zamanında, hızlı ve düzgün şekilde yükleme ve boşaltma yaptılar. Evde boyama bitmediği içinde başka bir güne kurulum için gün verdiler.
Memnun kaldım.

comments user
Fatma keşkek

Tüm ekip taahhüt edilen her şeyi tamamıyla yerine getirdi. Tek bir eşyamız bile zarar görmedi. tüm ekibe tekrar teşekkür ederiz. Taşınacak olan herkese firmayı şiddetle tavsiye ederiz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir